Romotop HEAT 3G L 110.50.04(06)
Kód: H3LG 04 H3LG 06 Zvolte variantu.png?69639378)


Související produkty
Detailní popis produktu
Krbová vložka HEAT 3G L 110.50.04(06)
Krbová vložka HEAT 3G L 110.50.04(06) s výsuvnými dvířky představuje špičkové řešení pro moderní interiéry, kde je kladen důraz na design, výkon a maximální vizuální zážitek z ohně. Čisté linie a minimalistický tvar dokonale zapadají do současné bytové architektury.
Vložka je vybavena velkoformátovým designově potištěným sklem, které umožňuje ničím nerušený pohled na plameny v celé šířce topeniště. O plynulý, tichý a přesný chod výsuvu dvířek se stará nejnovější systém pojezdů SILENT LIFT, zajišťující komfortní obsluhu a dlouhou životnost mechanismu.
Spalovací komora je vyložena žáruvzdorným materiálem IGNITON. Ve standardním provedení je topeniště řešeno jako bezroštové, přičemž na přání zákazníka lze zvolit variantu s roštem. Krbová vložka HEAT 3G L 110.50.04(06) je určena pro konvekční provoz.
Inovativní systém vedení spalin DOUBLE SPIN zvyšuje účinnost spalování a přispívá k ekologičtějšímu provozu. Sekundární přívod vzduchu zajišťuje účinný oplach skla, který omezuje usazování nečistot a zachovává dlouhodobě čistý výhled na oheň. Regulaci primárního i sekundárního přívodu vzduchu lze pohodlně ovládat jediným regulačním prvkem.
Součástí výbavy je CPV – centrální přívod externího vzduchu. Pro co nejúčinnější a čisté hoření je do spalovací komory přiváděn také terciární vzduch, který podporuje dokonalé spalování a snižuje emise.
Pro zvýšení tepelné akumulace lze ke krbové vložce HEAT 3G L 110.50.04(06) dokoupit boční a horní akumulační sady MAMMOTH, které prodlouží dobu sálání tepla o více než 12 hodin po vyhasnutí ohně.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krbové vložky bez výměníku |
|---|---|
| Externí přívod vzduchu (F): | Ano |
| Jmenovitý výkon (F): | 15,8 kW |
| Kouřovod (F): | 200 mm |
| Materiál (F): | ocelový plech |
| Modelová řada: | ROMOTOP HEAT |
| Prosklení (F): | rovné |
| Typ otvírání: | Horní výsuv |
| Výška: | 1335 mm |
| Šířka: | 1404 mm |
| Hloubka: | 557 mm |
| Výška dvířek: | 466 mm |
| Šířka dvířek: | 1071 mm |
| Hmotnost: | 327 kg |
| Regulovatelný výkon: | 7,9-20,5 kW |
| Průměr kouřovodu: | 200 mm |
| Průměr kouřového hrdla: | 200 mm |
| Průměr centr. přív. vzduchu (CPV): | 150 mm |
| Provozní tah: | 12 Pa |
| Účinnost: | 81,0 % |
| Průměrná spotřeba dřeva: | 4,7 kg/h |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
