KRATKI krbová vložka Zibi ECO 9,9 kW
Kód: EKO-002834.png?69639378)
15 let praxe
stovky pečlivě realizovaných krbů a kamen

Prodej & montáž
doprava a odborná montáž přímo u vás doma

Showroom v Opavě
krby a kamna si můžete prohlédnout osobně
Detailní popis produktu
KRATKI krbová vložka Zibi ECO 9,9 kW – rovné prosklení
Krbová vložka KRATKI Zibi ECO 9,9 kW je moderním řešením pro všechny, kteří hledají výjimečný poměr výkonu, ekologie a elegantního designu. Tato ocelová vložka s čelním prosklením využívá nejmodernější technologie pro ekologické spalování dřeva a je ideální volbou i pro domy s rekuperací. Vyložení spalovací komory materiálem TERMOTEC zajišťuje akumulaci tepla a vyšší účinnost. Bezroštový systém spalování a vysoký komfort obsluhy dělají ze Zibi ECO všestranné a praktické topidlo pro každodenní použití.
Hlavní výhody
- Moderní rovné prosklení – čistý pohled na oheň
- Vyložení spalovací komory bílým akumulačním materiálem TERMOTEC
- Bezroštové spalování pro maximální využití energie
- Systém deflektorů a radiátorů pro vyšší účinnost
- Vysoká těsnost díky laserovým řezům a kvalitním svarům
- Vhodné pro domy s rekuperací – přívod externího vzduchu O 125 mm
- Elegantní černý povrch s lakem odolným proti poškrábání
- Nastavitelné nožičky a 360° otočný kouřovod pro snadnou instalaci
- Certifikace Ekodesign, BImSchV 2, 7* Flamme Verte, EN 16510
Technické údaje
- Model: Zibi ECO rovný
- Jmenovitý výkon: 9,9 kW
- Energetická třída: A+ (EEI 114,7)
- Sezónní účinnost: 76 %
- Účinnost spalování: 86 %
- Typ paliva: listnaté dřevo (? 20 % vlhkosti)
- Maximální délka polen: 40 cm
- Teplota spalin: 177 °C
- Emise CO (13 % O2): 0,086 % (1083 mg/m3)
- Emise prachu: 19 mg/m3
- Emise NOx: 108 mg/m3
- Emise OGC: 68 mg/m3
- Hmotnostní průtok spalin: 9,6 g/s
Rozměry a připojení
- Šířka: 74,6 cm
- Výška: 87,5 cm
- Hloubka: 47,9 cm
- Hmotnost: 159,06 kg
- Průměr kouřovodu: 180 mm
- Průměr externího přívodu vzduchu: 125 mm
Certifikace a normy
- Ekodesign – ekologické vytápění
- BImSchV 2 – německá emisní norma
- 7* Flamme Verte – francouzské označení ekologického spalování
- EN 16510 – nová přísná evropská norma
- Určeno i pro domy s rekuperací
Vhodné použití
- Moderní interiéry s přímým pohledem na oheň
- Domy s řízeným větráním nebo rekuperací
- Náhrada za klasické krby díky čistému spalování a elegantnímu vzhledu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krbové vložky bez výměníku |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 159 kg |
| EAN: | 5903751370642 |
| Akumulační materiál: | TERMOTEC |
| Deflektor (clona): | Ano |
| Délka polen: | 40 cm |
| Emise CO (při 13% O2): | 0,086 % |
| Externí přívod vzduchu (F): | Ano |
| Jmenovitý výkon (F): | 9,9 kW |
| Kouřovod (F): | 180 mm |
| Materiál (F): | ocelový plech |
| Napojení kouřovodu (F): | zadní |
| Norma: | EN 16510-2-1, Ekodesign |
| Oplach skla: | Ano |
| Palivo (F): | dřevěné brikety/dřevo |
| Popelník: | Ne |
| Prosklení (F): | rovné |
| Provozní tah: | 12 Pa |
| Průměr externího přívodu vzduchu: | 125 mm mm |
| Průměrná teplota spalin: | 177 °C |
| Přikládání: | přední |
| Regulovatelný výkon maximální: | 12,9 kW |
| Regulovatelný výkon minimální: | 4,4 kW |
| Rozměr (ŠxVxH): | 746x875x479 mm |
| Rozměr skla: | 552x344 mm |
| Sekundární spalování: | Ano |
| Typ otvírání: | Do strany |
| Typ skla: | rovné |
| Účinnost: | 76 |
| Váha: | 159 kg |
| Záruka: | 60 měsíců |
| Způsob vytápění (F): | teplovzdušný |
Krbová vložka ZIBI 12 video
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
