Romotop HEAT 3G L 88.50.04(06)
Kód: H3LF 04 H3LF 06 Zvolte variantu.png?69639378)


Související produkty
Detailní popis produktu
Krbová vložka HEAT 3G L 88.50.04(06)
Krbová vložka HEAT 3G L 88.50.04(06) s výsuvnými dvířky zaujme jednoduchým, nadčasovým designem, který odpovídá současným trendům moderní bytové architektury. Minimalistické provedení v kombinaci s velkým prosklením vytváří silný vizuální efekt a maximální zážitek z ohně.
Vložka je osazena velkoformátovým designově potištěným sklem, které umožňuje ničím nerušený pohled na plameny. O plynulý, tichý a přesný chod výsuvu dvířek se stará moderní systém pojezdů SILENT LIFT, zajišťující vysoký komfort obsluhy a dlouhou životnost mechanismu.
Spalovací komora je vyložena žáruvzdorným materiálem IGNITON. Ve standardním provedení je topeniště řešeno jako bezroštové, přičemž na přání zákazníka lze zvolit variantu s roštem. Krbová vložka HEAT 3G L 88.50.04(06) je určena pro konvekční provoz.
Inovativní systém vedení spalin DOUBLE SPIN zvyšuje účinnost spalování a přispívá k ekologickému provozu. Sekundární přívod vzduchu zajišťuje účinný oplach skla, který omezuje usazování nečistot a udržuje dlouhodobě čistý výhled na oheň. Regulaci primárního a sekundárního přívodu vzduchu lze pohodlně ovládat jediným regulačním prvkem.
Součástí výbavy je CPV – centrální přívod externího vzduchu. Pro maximální účinnost hoření je do spalovací komory přiváděn také terciární vzduch, který podporuje čisté spalování a snižuje emise.
Pro zvýšení tepelné akumulace lze ke krbové vložce HEAT 3G L 88.50.04(06) dokoupit boční a horní akumulační sady MAMMOTH, které prodlouží dobu sálání tepla o více než 12 hodin po vyhasnutí ohně.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krbové vložky bez výměníku |
|---|---|
| Externí přívod vzduchu (F): | Ano |
| Jmenovitý výkon (F): | 9 kW |
| Kouřovod (F): | 200 mm |
| Materiál (F): | ocelový plech |
| Modelová řada: | ROMOTOP HEAT |
| Prosklení (F): | rovné |
| Typ otvírání: | Horní výsuv |
| Výška: | 1335 mm |
| Šířka: | 1184 mm |
| Hloubka: | 557 mm |
| Výška dvířek: | 466 mm |
| Šířka dvířek: | 851 mm |
| Hmotnost: | 272 kg |
| Regulovatelný výkon: | 4,5-11,7 kW |
| Průměr kouřovodu: | 150 mm |
| Průměr kouřového hrdla: | 150 / 200 mm |
| Průměr centr. přív. vzduchu (CPV): | 150 mm |
| Provozní tah: | 12 Pa |
| Účinnost: | 81,0 % |
| Průměrná spotřeba dřeva: | 2,7 kg/h |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
