KRATKI krbová vložka Lucy 14
Kód: EKO-002667.png?69639378)
15 let praxe
stovky pečlivě realizovaných krbů a kamen

Prodej & montáž
doprava a odborná montáž přímo u vás doma

Showroom v Opavě
krby a kamna si můžete prohlédnout osobně
Detailní popis produktu
Krbová vložka Lucy 14Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krbové vložky bez výměníku |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 182 kg |
| EAN: | 5901350091050 |
| Délka polen: | 40 cm |
| Externí přívod vzduchu (F): | Ano |
| Jmenovitý výkon (F): | 14 kW |
| Kouřovod (F): | 200 mm |
| Materiál (F): | ocelový plech |
| Napojení kouřovodu (F): | vrchní |
| Norma: | EN 16510-2-1, Ekodesign |
| Popelník: | Ano |
| Prosklení (F): | rovné |
| Provozní tah: | 12 Pa |
| Přikládání: | přední |
| Regulovatelný výkon maximální: | 18,2 kW |
| Regulovatelný výkon minimální: | 7 kW |
| Sekundární spalování: | Ano |
| Typ otvírání: | Do strany |
| Typ skla: | rovné |
| Účinnost: | 81 % |
| Váha: | 182 kg |
| Záruka: | 60 měsíců |
| Způsob vytápění (F): | teplovzdušný |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
