PE-PO čistič krbových skel 500 ml
Kód: EKO-003561.png?69639378)
15 let praxe
stovky pečlivě realizovaných krbů a kamen

Prodej & montáž
doprava a odborná montáž přímo u vás doma

Showroom v Opavě
krby a kamna si můžete prohlédnout osobně
Související produkty
Detailní popis produktu
Čistič krbových skel 500ml (PE-PO)
PE-PO čistič krbových skel je vysoce účinný prostředek na čištění a odmašťování krbových skel, grilů, pečicích a opékacích zařízení, trub, krbů a kamen. Šetrně odstraňuje mastnotu, připálené zbytky, usazeniny kouře a saze, prach a ostatní nečistoty. Použitím čističe nedochází k narušení povrchu kovových ani skleněných částí materiálů. Zamezte styku s těsněním dvířek kamen a trub.
Nová účinnější receptura, vůně citrusů.
Standardní věty o nebezpečnosti:
- H315 Dráždí kůži
- H318 Způsobuje vážné poškození očí
- H412 Škodlivý pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Podpalovače |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.5 kg |
| EAN: | 8595009210502 |
| Hmotnost: | 0,5 kg |
| Klasifikace CLP: | Skin Irrit. 2, H315, Eye Dam. 1, H318, Aquatic Chronic 3, H412 |
| Objem: | 500 ml |
| Obsah: | 0 ks |
| Záruční doba: | 36 měsíců |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
