PE-PO dřevěný podpalovač - kostičky 100 ks
Kód: EKO-003565.png?69639378)
15 let praxe
stovky pečlivě realizovaných krbů a kamen

Prodej & montáž
doprava a odborná montáž přímo u vás doma

Showroom v Opavě
krby a kamna si můžete prohlédnout osobně
Související produkty
Detailní popis produktu
Dřevěný podpalovač kostičky 100 ks (PE-PO)
PE-PO dřevěný podpalovač kostičky, obsahuje pouze lisované dřevěné piliny a parafín. Zajímavá alternativa ke klasickým pevným či tekutým podpalovačům.
- snadné, rychlé a bezpečné použití
- hoří 8-10 minut
- bez zápachu
- pro použití v otevřených ohništích, krbech, grilech a kamnech
- vhodný pro užití v interiéru
- certifikace FSC®
- balení obsahuje 100ks podpalovače
Obsah dřevin: Picea, Pinus
Podpalovač má certifikaci FSC® - výroba a distribuce splňují požadavky na trvale udržitelné hospodaření v lesích resp. jde o značku odpovědného lesnictví.
UPOZORNĚNÍ:
Standardní věty o nebezpečí
- H228 Hořlavá tuhá látka.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Podpalovače |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 5 kg |
| EAN: | 8595009289638 |
| Hmotnost: | 1 kg |
| Objem: | 0 ml |
| Obsah: | 100 ks |
| Záruční doba: | 120 měsíců |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
