ŠVEC podpalovač - dřevitá vlna 50ks
Kód: HSF17-144.png?69639378)
15 let praxe
stovky pečlivě realizovaných krbů a kamen

Prodej & montáž
doprava a odborná montáž přímo u vás doma

Showroom v Opavě
krby a kamna si můžete prohlédnout osobně
Související produkty
Detailní popis produktu
Podpalovač HS Flamingo - dřevitá vlna slouží jako nenahraditelný pomocník při zapalování ohňů v krbech, ohništích, kamnech a pro rozpálení grilovacího uhlí. Podpalovač je vyráběn z certifikovaného dřeva – provazců z dřevité vlny a testovaného parafinu.
- není nutno při zapalování ohně používat papír, třísky, louče, roští atd.
- silný plamen
- doba hoření minimálně 8 min.
- zaručeně podpálí kusy dřeva a dřevěné uhlí
- bez zápachu a bez škodlivých zplodin
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Podpalovače |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.72 kg |
| EAN: | 8594047400081 |
| Barevné provedení (F): | přírodní žlutá |
| Délka: | 60 mm |
| Materiál (F2): | dřevitá vlna + vosk |
| Váha: | 0,35 kg |
| Výrobce: | ŠVEC |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
