PE-PO gelový podpalovač 1 l
Kód: EKO-003570.png?69639378)
15 let praxe
stovky pečlivě realizovaných krbů a kamen

Prodej & montáž
doprava a odborná montáž přímo u vás doma

Showroom v Opavě
krby a kamna si můžete prohlédnout osobně
Související produkty
Detailní popis produktu
Gelový podpalovač 1 l (PE-PO)
PE-PO gelový podpalovač hoří 100 % bez sazí a zápachu. Zaručuje ještě snadnější a bezpečnější podpalování. Je velice vhodný pro přípravu fondue. Nestéká z místa podpalu
UPOZORNĚNÍ:
Standardní věty o nebezpečnosti:
- H225 Vysoce hořlavá kapalina a páry.
- H319 Způsobuje vážné podráždění očí.
- H336 Může způsobit ospalost nebo závratě
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Podpalovače |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 1 kg |
| EAN: | 8595009244774 |
| Hmotnost: | 0,95 kg |
| Klasifikace CLP: | Flam. Liq.2, Eye Irrit 2 |
| Objem: | 1000 ml |
| Obsah: | 0 ks |
| Obsah etanolu: | 96,3 % |
| Záruční doba: | 36 měsíců |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
