CARAMBA čistič krbových skel 500ml
Kód: HSF17-222.png?69639378)
15 let praxe
stovky pečlivě realizovaných krbů a kamen

Prodej & montáž
doprava a odborná montáž přímo u vás doma

Showroom v Opavě
krby a kamna si můžete prohlédnout osobně
Detailní popis produktu
Aktivní pěna pro čištění skel krbových kamen. Odstraňuje tvrdé nečistoty: saze, kouřový dehet a pryskyřici.
Díky své aktivní pěně a vysokému tlaku pěny lze nečistoty ze skla rychle a efektivně odstranit.
Použití:
- Před použitím dobře protřepejte.
- Povrch nastříkejte ze vzdálenosti 30 cm.
- Asi po 2–5 minutách otřete papírovou utěrkou nebo vlhkým hadříkem.
Upozornění: Během používání chraňte pokožku, nevdechujte. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nepoužívejte na zinek, mosaz, hliník a plasty.
H222: H229 Extrémně hořlavý aerosol. Nádoba je pod tlakem: při zahřívání se může roztrhnout.
H315: Dráždí kůži.
H319: Způsobuje vážné podráždění očí.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Základní příslušenství |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.45 kg |
| EAN: | 4009076964052 |
| Balení: | 500ml |
| Barevné provedení (F): | bilé nebo modré |
| Materiál (F2): | kapalina |
| Váha: | 0,5 kg |
| Výrobce: | caramba |
HSF17-222
HSF17-222
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
