Romotop HEAT C 3G L 80.52.31.24(26
Kód: HC3LJ 24 HC3LJ 26 Zvolte variantu.png?69639378)


Související produkty
Detailní popis produktu
Krbová vložka HEAT C 3G L 80.52.31.24(26)
Krbová vložka HEAT C 3G L 80.52.31.24(26) je teplovzdušná třístranná krbová vložka s výsuvnými dvířky a děleným sklem, která vyniká čistou pravoúhlou geometrií a moderním, nadčasovým designem. Velkorysé třístranné prosklení umožňuje ničím nerušený pohled na živý oheň z několika úhlů a vytváří výraznou dominantu obytného prostoru.
Vložka je osazena velkoformátovým designově potištěným třístranným sklem, které zajišťuje jedinečný vizuální zážitek z ohně. O plynulý, tichý a přesný chod výsuvu dvířek se stará nejnovější systém pojezdů SILENT LIFT, zaručující vysoký komfort obsluhy a dlouhou životnost mechanismu.
Spalovací komora je vyložena žáruvzdorným materiálem IGNITON. Ve standardním provedení je topeniště řešeno jako bezroštové, přičemž na přání zákazníka je možné zvolit variantu s roštem. Krbová vložka HEAT C 3G L 80.52.31.24(26) je určena pro konvekční (teplovzdušný) provoz.
Inovativní systém vedení spalin DOUBLE SPIN zvyšuje účinnost spalování a přispívá k ekologickému provozu. Sekundární přívod vzduchu zajišťuje účinný oplach skla, který minimalizuje usazování nečistot a zachovává dlouhodobě čistý výhled na plameny. Regulace primárního i sekundárního přívodu vzduchu je řešena jediným ovládacím prvkem.
Součástí výbavy je CPV – centrální přívod externího vzduchu, díky kterému je krbová vložka vhodná i pro moderní nízkoenergetické stavby. Pro co nejúčinnější a čisté spalování je do spalovací komory přiváděn také terciární vzduch, který podporuje dokonalé hoření a snižuje emise.
Pro zvýšení tepelné akumulace lze ke krbové vložce HEAT C 3G L 80.52.31.24(26) dokoupit boční a horní akumulační sady MAMMOTH, které prodlouží dobu sálání tepla o více než 12 hodin po vyhasnutí ohně.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krbové vložky bez výměníku |
|---|---|
| Externí přívod vzduchu (F): | Ano |
| Jmenovitý výkon (F): | 9,9 kW |
| Kouřovod (F): | 200 mm |
| Materiál (F): | ocelový plech |
| Modelová řada: | ROMOTOP HEAT |
| Prosklení (F): | třístranné |
| Typ otvírání: | Horní výsuv |
| Výška: | 1342 mm |
| Šířka: | 957 mm |
| Hloubka: | 560 mm |
| Výška dvířek: | 468 mm |
| Šířka dvířek: | 804 mm |
| Hloubka dvířek: | 305 mm |
| Hmotnost: | 244 kg |
| Regulovatelný výkon: | 5,0-12,9 kW |
| Průměr kouřovodu: | 200 mm |
| Průměr kouřového hrdla: | 200 mm |
| Průměr centr. přív. vzduchu (CPV): | 150 mm |
| Provozní tah: | 12 Pa |
| Účinnost: | 80,0 % |
| Průměrná spotřeba dřeva: | 2,8 kg/h |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
