KRATKI krbová vložka SIMPLE M/S/L/BS
Kód: EKO-005278.png?69639378)
15 let praxe
stovky pečlivě realizovaných krbů a kamen

Prodej & montáž
doprava a odborná montáž přímo u vás doma

Showroom v Opavě
krby a kamna si můžete prohlédnout osobně
Detailní popis produktu
Oboustranně prosklené vložky typu BS s děleným sklem. Dokonale zapadá do stylu moderních interiérů. Tento typ krbu se často volí pro otevřené prostory.
Proč krbová vložka KRATKI SIMPLE M/S/L/BS?
- celolitinová krbová vložka
- z kvalitní litiny
- litinový rošt
- systém studené kliky
- popelník
- zdvojená zadní deska
- oplach skla
- zabudovaná klapka
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krbové vložky bez výměníku |
|---|---|
| Záruka: | 60 |
| Hmotnost: | 155 kg |
| EAN: | 5902539505658 |
| Deflektor (clona): | Ano |
| Délka polen: | 50 cm |
| Emise CO (při 13% O2): | 0,10 % |
| Externí přívod vzduchu (F): | Ne |
| Jmenovitý výkon (F): | 8 kW |
| Klapka: | Ano |
| Kouřovod (F): | 200 mm |
| Materiál (F): | litina |
| Napojení kouřovodu (F): | vrchní |
| Norma: | EN 16510-2-1, Ekodesign |
| Oplach skla: | Ano |
| Palivo (F): | dřevěné brikety/dřevo |
| Popelník: | Ano |
| Prosklení (F): | rovné |
| Provozní tah: | 12 Pa |
| Průměrná teplota spalin: | 238 °C |
| Přikládání: | přední |
| Regulovatelný výkon maximální: | 10,4 kW |
| Regulovatelný výkon minimální: | 4 kW |
| Rozměr (ŠxVxH): | 675x701x433 mm |
| Rozměr skla: | 563x347 mm |
| Sekundární spalování: | Ne |
| Typ otvírání: | Do strany |
| Typ skla: | rovné |
| Účinnost: | 80 % |
| Váha: | 155 kg |
| Záruka: | 60 měsíců |
| Způsob vytápění (F): | teplovzdušný |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
