KRATKI krbová vložka MBZ 13 BS pravé ohýbané sklo
Kód: EKO-005305.png?69639378)
15 let praxe
stovky pečlivě realizovaných krbů a kamen

Prodej & montáž
doprava a odborná montáž přímo u vás doma

Showroom v Opavě
krby a kamna si můžete prohlédnout osobně
Detailní popis produktu
Proč KRATKI krbová vložka MBZ 13 BS pravé ohýbané sklo?
- krbová vložka z kvalitní oceli
- dvoustupňové spalování
- externí přívod vzduchu
- splňuje normu ekodesign
- oplach skla
- dveře vložky mají moderní posuvnou rukojeť
- splňuje normu ekodesign
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krbové vložky bez výměníku |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 200 kg |
| EAN: | 5901350033326 |
| Akumulační materiál: | šamot |
| Bezroštové spalování: | Ano |
| Deflektor (clona): | Ano |
| Délka polen: | 50 cm |
| Emise CO (při 13% O2): | 0,09 % |
| Externí přívod vzduchu (F): | Ano |
| Jmenovitý výkon (F): | 13 kW |
| Kouřovod (F): | 200 mm |
| Materiál (F): | ocelový plech |
| Napojení kouřovodu (F): | vrchní |
| Norma: | EN 16510-2-1, Ekodesign |
| Oplach skla: | Ano |
| Palivo (F): | dřevěné brikety/dřevo |
| Popelník: | Ne |
| Prosklení (F): | rohové - pravé |
| Provozní tah: | 12 Pa |
| Průměr externího přívodu vzduchu: | 125 mm mm |
| Průměrná teplota spalin: | 235 °C |
| Přikládání: | přední |
| Regulovatelný výkon maximální: | 16,9 kW |
| Regulovatelný výkon minimální: | 6,5 kW |
| Rozměr (ŠxVxH): | 780x1400x575 mm |
| Sekundární spalování: | Ano |
| Typ otvírání: | Do strany |
| Typ skla: | rovné |
| Účinnost: | 81 % |
| Váha: | 200 kg |
| Záruka: | 24 měsíců |
| Způsob vytápění (F): | teplovzdušný |
Krbová vložka MBZ/P/BS/SG video
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
