KRATKI krbová vložka Oliwia 16 s výsuvem
Kód: EKO-002779.png?69639378)
15 let praxe
stovky pečlivě realizovaných krbů a kamen

Prodej & montáž
doprava a odborná montáž přímo u vás doma

Showroom v Opavě
krby a kamna si můžete prohlédnout osobně
Detailní popis produktu
Proč krbová vložka KRATKI Oliwia 16 s výsuvem?
- celolitinová krbová vložka
- z kvalitní litiny o minimální síle 8 mm
- litinový rošt
- systém studené kliky
- popelník
- oplach skla
- s klapkou
- zdvižné dveře
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krbové vložky bez výměníku |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 244 kg |
| EAN: | 5901350040690 |
| Deflektor (clona): | Ano |
| Délka polen: | 50 cm |
| Emise CO (při 13% O2): | 0,15 % |
| Externí přívod vzduchu (F): | Ne |
| Horní otevírání: | Ano |
| Jmenovitý výkon (F): | 16 kW |
| Klapka: | Ano |
| Kouřovod (F): | 200 mm |
| Materiál (F): | litina |
| Napojení kouřovodu (F): | vrchní |
| Norma: | EN 16510-2-1, Ekodesign |
| Oplach skla: | Ano |
| Palivo (F): | dřevěné brikety/dřevo |
| Popelník: | Ano |
| Prosklení (F): | rovné |
| Provozní tah: | 12 Pa |
| Průměrná teplota spalin: | 383 °C |
| Přikládání: | přední |
| Regulovatelný výkon maximální: | 20,8 kW |
| Regulovatelný výkon minimální: | 8 kW |
| Rozměr (ŠxVxH): | 904x1144x497 mm |
| Rozměr skla: | 683x423 mm |
| Sekundární spalování: | Ne |
| Typ otvírání: | Horní výsuv |
| Typ skla: | rovné |
| Účinnost: | 79 % |
| Váha: | 244 kg |
| Záruka: | 60 měsíců |
| Způsob vytápění (F): | teplovzdušný |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
