Romotop HEAT L 4G S 70.44.33.24(26)
Kód: HL4SX 24 HL4SX 26 Zvolte variantu.png?69639378)


Související produkty
Detailní popis produktu
Krbová vložka HEAT L 4G S 70.44.33.24(26)
Krbová vložka HEAT L 4G S 70.44.33.24(26) s bočním otevíráním dvířek je působivým doplňkem moderních interiérů. Rohové prosklení dodává krbu nadčasový design a umožňuje jedinečný pohled na oheň z více úhlů. Příjemné sálavé teplo zútulní každý domov a vytvoří osobitou atmosféru.
Vložka je určena pro konvekční i akumulační provoz s využitím odvětrávacích mřížek. Rohové sklo (levé nebo pravé provedení) je dělené ze dvou částí. Rám dveří je vyroben ze speciálního tuhého válcovaného profilu a designově potištěné sklo podtrhuje elegantní vzhled krbové vložky.
Součástí výbavy je CPV – centrální přívod externího vzduchu, díky kterému je krbová vložka HEAT L 4G S 70.44.33.24(26) vhodná i pro nízkoenergetické a pasivní domy. Spalovací komora je vyložena vysoce odolným materiálem IGNITON, dostupným ve světle šedém nebo černém provedení dle preference zákazníka. Výklopný litinový rošt s popelníkem zajišťuje pohodlnou obsluhu i snadnou údržbu.
Sekundární přívod vzduchu vytváří účinný oplach skla, který minimalizuje usazování nečistot a udržuje dlouhodobě čistý výhled na plameny. Regulace primárního i sekundárního přívodu vzduchu je řešena jediným ovládacím prvkem pro maximální komfort obsluhy.
Pro zvýšení akumulace tepla lze ke krbové vložce HEAT L 4G S 70.44.33.24(26) dokoupit boční akumulační sadu a horní akumulační prstence MAMMOTH, které prodlouží dobu sálání tepla o více než 12 hodin. Inovativní systém vedení spalin DOUBLE SPIN zvyšuje účinnost spalování a přispívá k ekologickému provozu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krbové vložky bez výměníku |
|---|---|
| Externí přívod vzduchu (F): | Ano |
| Jmenovitý výkon (F): | 9 kW |
| Kouřovod (F): | 150 mm |
| Materiál (F): | ocelový plech |
| Modelová řada: | ROMOTOP HEAT |
| Prosklení (F): | rohové - levé |
| Typ otvírání: | Do strany |
| Výška: | 1086 mm |
| Šířka: | 744 mm |
| Hloubka: | 419 mm |
| Výška dvířek: | 407 mm |
| Šířka dvířek: | 678 mm |
| Hloubka dvířek: | 308 mm |
| Hmotnost: | 128 kg |
| Regulovatelný výkon: | 4,5-11,7 kW |
| Průměr kouřovodu: | 150 mm |
| Průměr kouřového hrdla: | 150 mm |
| Průměr centr. přív. vzduchu (CPV): | 150 mm |
| Provozní tah: | 12 Pa |
| Účinnost: | 80,0 % |
| Průměrná spotřeba dřeva: | 2,7 kg/h |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
