Romotop GREMIO 2 keramika
Kód: 11658/900 11658/909 11658/929 11658/955 11658/319 11658/310 11658/963 11658/303 11658/313 11658/923 11658/964 11658/353 11658/323 11658/335 11658/616 11658/836 11658/633 11658/656 11658/602 11658/306 11658/631 11658/626 11658/636 11658/768 11658/727 11658/757 11658/779 11658/690 11658/604 11658/673 11658/666 11658/111 11658/123 11658/193 11658/199 11658/156 11658/132 11658/212 11658/965 11658/222 11658/232 11658/292 11658/515 11658/966 11658/545 11658/565 11658/403 11658/585 11658/574 11658/476 11658/575 11658/454 11658/401 11658/494 11658/490 11658/967 11658/456 Zvolte variantu.png?69639378)


Související produkty
Detailní popis produktu
Akumulační kachlová kamna GREMIO 2 představují harmonické spojení klasického až rustikálního designu s moderními požadavky na efektivní vytápění. Pečlivě tvarované keramické kachle dodávají kamnům osobitý charakter a vytvářejí nadčasový prvek vhodný jak do tradičních, tak i modernějších interiérů.
Kachlový obklad je dostupný v několika barevných variantách glazur, díky čemuž mohou kamna GREMIO 2 působit jako dominantní prvek místnosti nebo naopak citlivě doplnit architekturu prostoru, například v chalupách či rodinných domech.
Kamna jsou vhodná i pro nízkoenergetické stavby. Díky centrálnímu přívodu externího vzduchu (CPV) není při provozu spotřebováván vzduch z interiéru, což zajišťuje stabilní a efektivní spalování. Konstrukce umožňuje horní i zadní odvod spalin, a tím nabízí flexibilní řešení instalace.
Hlavní výhody akumulačních kachlových kamen GREMIO 2:
- Regulovatelný výkon 2,9–7,5 kW
- Vysoká účinnost 81 % pro úsporný provoz
- Kachlový obklad s příjemným a dlouhodobým sáláním tepla
- Možnost doplnění akumulačních tvarovek pro prodloužení sálání
- Centrální přívod vzduchu (CPV) 125 mm
Systém oplachu skla zajišťovaný sekundárním přívodem vzduchu omezuje usazování nečistot a udržuje dlouhodobě čistý výhled na plameny. Spalovací komora vyložená šamotovými tvarovkami podporuje stabilní spalování, zvyšuje účinnost a prodlužuje životnost kamen.
Obsluha je maximálně komfortní – primární i sekundární přívod vzduchu se ovládá jediným regulačním prvkem. Kamna lze dále vybavit akumulačními tvarovkami, které prodlužují dobu sálání tepla po vyhasnutí ohně. Pro náročnější zákazníky je k dispozici také volitelná varianta celoprosklených dvířek za příplatek, která výrazně umocní pohled na oheň.
Díky průměrné spotřebě dřeva pouze 1,6 kg/h a provoznímu tahu 12 Pa nabízejí kamna GREMIO 2 velmi úsporný, stabilní a komfortní provoz.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | GREMIO |
|---|---|
| Barevné provedení (F): | černá/keramika |
| Externí přívod vzduchu (F): | Ano |
| Jmenovitý výkon (F): | 5,8 kW |
| Kouřovod (F): | 150 mm |
| Materiál (F): | ocelový plech, keramika |
| Napojení kouřovodu (F): | horní, zadní |
| Palivo (F): | dřevo, dřevěné brikety |
| Výška: | 1455 mm |
| Šířka: | 617 mm |
| Hloubka: | 432 mm |
| Hmotnost: | 194 kg |
| Regulovatelný výkon: | 2,9-7,5 kW |
| Průměr kouřového hrdla: | 150 mm |
| Průměr centr. přív. vzduchu (CPV): | 125 mm |
| Výška osy zadního vývodu: | 1229/1296 mm |
| Provozní tah: | 12 Pa |
| Účinnost: | 81,0 % |
| Průměrná spotřeba dřeva: | 1,6 kg/h |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
