Romotop GREMIO 1 keramika
Kód: 11652/900 11652/909 11652/929 11652/955 11652/319 11652/310 11652/963 11652/303 11652/313 11652/923 11652/964 11652/353 11652/323 11652/335 11652/616 11652/836 11652/633 11652/656 11652/602 11652/306 11652/631 11652/626 11652/636 11652/768 11652/727 11652/757 11652/779 11652/690 11652/604 11652/673 11652/666 11652/111 11652/123 11652/193 11652/199 11652/156 11652/132 11652/212 11652/965 11652/222 11652/232 11652/292 11652/515 11652/966 11652/545 11652/565 11652/403 11652/585 11652/574 11652/476 11652/575 11652/454 11652/401 11652/494 11652/490 11652/967 11652/456 Zvolte variantu.png?69639378)


Související produkty
Detailní popis produktu
Akumulační kachlová kamna GREMIO mají klasický až rustikální design, a přesto se hodí i do modernějších interiérů. Vynikají neobyčejně sladěnými tvary použitých keramických kachlů a nabízí několik variant se společným technickým základem, ale každá působí originálním celkovým dojmem.
Kamna jsou obložena keramickými kachlemi, které mohou být v různých barevných glazurách dle přání zákazníka. Mohou se stát dominantou prostoru nebo přirozeně zapadnout mezi okolní materiály a podtrhnout charakter interiéru – například architekturu typické chalupy.
Akumulační kachlová kamna GREMIO jsou vhodná i pro nízkoenergetické stavby. Díky centrálnímu přívodu externího vzduchu (CPV) do topeniště není spotřebováván vzduch z interiéru. Konstrukce kamen umožňuje horní nebo zadní odvod spalin, takže instalaci snadno přizpůsobíte konkrétním podmínkám.
Hlavní výhody akumulačních kachlových kamen GREMIO:
- Regulovatelný výkon 2,9–7,5 kW
- Vysoká účinnost 81 % pro úsporný provoz
- Kachlový obklad s příjemným sáláním tepla
- Možnost doplnění akumulačních tvarovek pro delší sálání po vyhasnutí
- Centrální přívod vzduchu (CPV) 125 mm
Systém oplachu skla zajišťuje sekundární přívod vzduchu, který omezuje usazování nečistot a udržuje dlouhodobě čistý výhled na plameny. Spalovací komora vyložená šamotovými tvarovkami podporuje stabilní spalování, zvyšuje účinnost a prodlužuje životnost kamen.
Obsluha je pohodlná – regulace primárního i sekundárního přívodu vzduchu je řešena jediným ovládacím prvkem. Kamna jsou připravena pro zvýšení tepelného komfortu pomocí akumulace a zároveň nabízí i možnost vylepšit vzhled ohně: za příplatek lze zvolit celoprosklená dvířka, která umocní pohled do plamenů a dodají kamnům modernější výraz.
Díky průměrné spotřebě dřeva pouze 1,6 kg/h a provoznímu tahu 12 Pa nabízejí kamna GREMIO stabilní, úsporný a komfortní provoz.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | GREMIO |
|---|---|
| Barevné provedení (F): | černá/keramika |
| Externí přívod vzduchu (F): | Ano |
| Jmenovitý výkon (F): | 5,8 kW |
| Kouřovod (F): | 150 mm |
| Materiál (F): | ocelový plech, keramika |
| Napojení kouřovodu (F): | horní, zadní |
| Palivo (F): | dřevo, dřevěné brikety |
| Výška: | 1455 mm |
| Šířka: | 617 mm |
| Hloubka: | 432 mm |
| Hmotnost: | 213.3 kg |
| Regulovatelný výkon: | 2,9-7,5 kW |
| Průměr kouřového hrdla: | 150 mm |
| Průměr centr. přív. vzduchu (CPV): | 125 mm |
| Výška osy zadního vývodu: | 1229/1296 mm |
| Provozní tah: | 12 Pa |
| Účinnost: | 81,0 % |
| Průměrná spotřeba dřeva: | 1,6 kg/h |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
