PE-PO tekutý podpalovač 500 ml
Kód: EKO-003573.png?69639378)
15 let praxe
stovky pečlivě realizovaných krbů a kamen

Prodej & montáž
doprava a odborná montáž přímo u vás doma

Showroom v Opavě
krby a kamna si můžete prohlédnout osobně
Související produkty
Detailní popis produktu
Tekutý podpalovač 500 ml (PE-PO)
PE-PO tekutý podpalovač je určený k podpalování pevných hořlavých materiálů jako je dřevěné uhlí. Hoří bez sazí a pachu. Vhodný pro použití v zahradních či jednorázových grilech.
Podpalovač je certifikován dle DIN EN 1860-3:2003-12 - výrobek je certifikován jako vyhovující pro použití na roztápění grilů.
UPOZORNĚNÍ:
Standardní věty o nebezpečnosti
- H304 Při požití a vniknutí do dýchacích cest může způsobit smrt.
Doplňující informace
- EUH 066 Opakovaná expozice může způsobit vysušení nebo popraskání kůže.
- Jediný doušek podpalovače grilu může vést k život ohrožujícímu poškození plic
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Podpalovače |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.5 kg |
| EAN: | 8595009241896 |
| Hmotnost: | 0,5 kg |
| Klasifikace CLP: | Asp. Tox. 1 |
| Objem: | 500 ml |
| Obsah: | 100 ks |
| Záruční doba: | 36 měsíců |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
