PE-PO plechová krabička s pevným podpalovačem
Kód: EKO-012293.png?69639378)
15 let praxe
stovky pečlivě realizovaných krbů a kamen

Prodej & montáž
doprava a odborná montáž přímo u vás doma

Showroom v Opavě
krby a kamna si můžete prohlédnout osobně
Související produkty
Detailní popis produktu
PE-PO plechová krabička slouží k bezpečnému uložení podpalovače. Tato limitovaná edice k 60. výročí založení značky PE-PO obsahuje 1 ks PE-PO pevného podpalovače - fólie.
Vhodné jako dárkové balení.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Podpalovače |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.3 kg |
| EAN: | 8595009210618 |
| Hmotnost: | 0,3 kg |
| Objem: | 0 ml |
| Obsah: | 1 ks |
| Záruční doba: | 24 měsíců |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
