Izolační deska SILCA 250 KM - 30 mm

-16%
Cena: 565 Kč s DPH
běžná cena: 674 Kč, sleva -16%

Termín dodání: do měsíce

Výrobce: SILCA, Německo
Kód: silca_3

Izolační deska SILCA 250 KM - 30 mm

Silca se v současné době stává na českém trhu nejprodávanější stavebně izolační materiál pro stavbu krbů a kachlových kamen. K tomu přispívá hned několik velmi důležitých faktorů. Má perfektní tepelně-izolační vlastnosti. Je velmi pevná, disponuje nízkou prašností a je samonosná. Slouží jako předezdívka a tepelná izolace v jednom stavebním materiálu, což její využití značně rozšiřuje. Oproti jiným kalcium silikátovým deskám má vždy lepší vlastnosti pevnostní, nebo izolační. Je vyráběna podle nejnovějších norem ( DIN 18895, EN ISO 9001 : 2000 ). Samozřejmostí je certifikace pro ER.

  • fyziologicky a ekologicky nezávadný stavební prvek
  • bezproblémová likvidace jako u stavebního materiálu
  • jsou nehořlavé podle normy DIN 4102 –A1
  • díky nevelké tlouš?ce materiálu spotřebujete velmi malé množství prostoru

Práci a manipulaci z deskami zvládne opravdu každý. Jsou velmi pevné, lehké a dají se jednoduše zpracovávat ručními nástroji na dřevo či sádrokarton. Ruční pilkou, brusnou mřížkou na sádrokarton atd. Desky se dají díky zmíněné pevnosti velmi kvalitně sešroubovat pomocí samořezných vrutů do dřeva, nebo sádrokarton.

Můžete z desek postavit celý krb, horní nástavbu (sopouch), odizolovat stěnu u dřevostavby , postavit příčku pro oddělení krbových kamen od interiéru, odizolovat stěnu za krbovými kamny, odizolovat komín, použít při stavbě kachlových kamen, nebo deskami Silca zastavět krbovou vložku přímo do stěny (foto zde). Možností využití díky vlastnostem a kvalitě je opravdu mnoho. Na zadní stěnu a svlaky (viz. fotonávod) navíc spotřebujete všechny nařezané zbytky.

Pro ještě větší usnadnění práce z deskami SILCA Vám pomůže kompletní program (lepidlo SIKATERM, kamnářská perlinka SILCATEXT – SE, která má odolnost do 550 °C a kamnářská malta KAMMAL).

Desky SILCA 250 KM - 3cm

Parametry

Požární vlastnosti: nehořlavý A1 (DIN 4102)
Rozměr desek: 1000 / 625 mm
Tlouštka desky: 30mm

Dotazy a komentáře

Váš dotaz, komentář


Odesláním formuláře potvrzujete souhlas s podmínkami ukládání osobních údajů obchodu 24krby.cz.