SILATERM kamnářské bílé lepidlo WHITE 600 20 kg

Kamnářské bílé lepidlo na pláště akumulačních staveb s dlouhou dobou zpracovatelnosti. Stejně je také vhodný jako nosná vrstva pro perlinku. Zrnitost 0,6 mm.
Cena: 906 Kč s DPH

Termín dodání: Skladem

Výrobce: Silaterm
Kód: White 600-20kg

SILATERM kamnářské bílé lepidlo WHITE 600 20 kg

Charakteristika:

Bílé kamnářské lepidlo s tepelnou odolností do 600 °C s hydraulickou vazbou. Doba zpracovatelnosti je cca 120 minut. Není určen do přímého kontaktu s ohněm. Zrnitost lepidla je 0–0,6 mm s jemnější zrnitostní křivkou. Aplikuje se speciálně jako nosná vrstva pro kamnářskou perlinku a pro zdění druhých plášťů krbů a hypokaustů. Zdí se s ním liaporové tvarovky, akumulační tvarovky a šamoty

Návod k použití:

Po otevření sypkou směs přesypte do velkého vědra, ve kterém ji řádně za sucha promíchejte. Do dalšího čistého vědra nalijte požadované množství pitné studené vody z vodovodního řádu. Při promíchávání vždy sypte sypkou směs do vody. Míchejte ručně, nebo pomocí elektrického míchadla. Nepřekračujte rychlost 200 otáček za minutu. Rozmíchejte do homogenní směsi. Nechte 4 minuty odstát a pak znovu lehce promíchejte.

Nanášejte na nemastné povrchy zbavené nečistot a prachu. Pro kvalitní spoj doporučujeme lepidlo špachtlí nejprve nanést na obě lepené plochy a pak spojit. Při aplikaci velké plochy např. pro nosnou vrstvu pro kamnářskou perlinku doporučujeme nanášet nerezovým hladítkem, nebo hřebenem. Ztvrdlé lepidlo dále nerozmíchávejte.

WHITE 600 - bílé lepidlo do 600 °C

 

DOSTUPNÝ I V 5 KG BALENÍ : SILATERM kamnářské bílé lepidlo WHITE 600 5kg

 

SILATERM jsou  100% české výrobky, se zaručeným složením. Přesně víme, co která směs obsahuje a provádíme také nezávislou kontrolu kvality.

Parametry

Baleno v papírovém pytli s polyethylenovou vložkou: 20 kg
Doba zpracovatelnosti: 120 min
Maximální možná síla vrstvy: 10 mm
Spotřeba vody: 0,25–0,29 l / 1 kg směsi
Teplota použití: 600 °C
Vazba: hydraulická
Zrnitost: 0–0,6 mm

Dotazy a komentáře

Váš dotaz, komentář


Odesláním formuláře potvrzujete souhlas s podmínkami ukládání osobních údajů obchodu 24krby.cz.

Komentáře ke zboží

Lukáš: Lepení betonového obkladu 29.09.2023 16:09
Dobrý den, lze tímto lepidlem přilepit betonový obklad kolem krbové vložky? V okolí dvířek bude vyšší teplota a bojím se aby se obklad neodlepoval. Děkuji za odpověď. reagovat