HAAS+SOHN SKIVE II, černá

Doprava ZDARMA
Cena: 35 990 Kč s DPH

Termín dodání: více než měsíc

Výrobce: HAAS SOHN
Kód: 0434715650000

DOPRAVA zdarma

Tento produkt doručíme v rámci ceny.

HAAS+SOHN SKIVE II, černá

Krbová kamna HAAS SOHN SKIVE o výkonu 4-12,3kW a účinností 80%. Napojení do komínu je horní a zadní o průměru 150 mm. Kamna HAAS SOHN SKIVE mají terciální přívod vzduchu, komfortní ovládání přívodu vzduchu jedním regulátorem Easy control a extérní přívod vzduchu CPV.  Kamna mají uzavíratelný přívod vzduchu, možnost nátěru. Do komory vložíte až 50 cm polena.

Easy Control je patentovaný způsob ovládání vzduchu, který používáme u nejnovější generace našich kamen. Profitujete díky komfortní, jednoduché a bezpečné obsluze pomocí jen jediného regulátoru.

Terciální spalování

Terciální spalování –  nazývané jako "dvojí spalování" je spalovacím procesem zužitkovávajícím zbytkových hořlavých plynů, které by za jiných okolností odešly nevyužity se zplodinami komínem. Přívod terciárního vzduchu u krbových kamen firmy HAAS+SOHN Rukov je záměrně neregulovatelný a vedený po bocích spalovací komory. Systém využívá vzduchu vedeného kanálky podél spalovací komory, kde se předehřeje na vysokou teplotu, čímž podpoří kvalitnější spalování. Toto řešení umožňuje přirozené zásobování plamene v odpovídajícím místě podle stávající potřeby a fáze hoření.

CPV

Možnost přívodu spalovacího vzduchu z venkovních prostor. Nedochází ke spalování již ohřátého vzduchu z místnosti. Velmi vhodné do dobře izolovaných prostor.

Konstrukční provedení

Kamna jsou svařena z ocelových plechů o tloušťce 2-5 mm. V prostřední části kamen je spalovací komora uzavíratelná pomocí přikládacích dvířek, která jsou u některých typů opatřena samozavíracím mechanismem. Dvířka jsou osazena speciálním velkoplošným sklem, které je schopno odolávat teplotám až 800 C. Vnitřní prostor spalovací (plnící) komory je vyložen tepelně a pevnostně odolnými tvarovkami.
Ve spodní části spalovacího komory je zpravidla umístěn jednoduchý, pevný litinový rošt. Před roštem je umístěna zábrana proti vypadávání a sesouvání paliva na dvířka (čelní sklo). Pod roštem je prostor pro popelníkovou zásuvku. Prostor ve spodní části kamen může být využit jako zásobník paliva. Opláštění kamen může být provedeno z ocelového plechu, keramických dlaždic popř. obloženo silnostěnnými kachlemi nebo přírodním kamenem. Ocelová konstrukce kamen včetně plechových obkladů je chráněna speciální žáruvzdornou barvou.

 

Parametry

Délka polen: 50 cm
Minimální tah komína: 12 Pa
Rozměry: 810/632/455 mm
Spotřeba paliva: 3,5 kg
Vytápěcí schopnost: 70-220 m3
Jmenovitý výkon: 12 kW
Rozsah výkonu: 4-12,3 kW
Výkon min.: 4 kW
Výkon max.: 12,3 kW
Průměr kouřovodu: 150 mm
Hmotnost: 113 kg
Účinnost: 77 %
Externí přívod vzduchu: ano
Ø trubky externího přívodu vzduchu: 100 mm
Výška: 810 mm
Šířka: 632 mm
Hloubka: 455 mm
Napojení kouřovodu: horní + zadní
Trouba: ne
Palivo: dřevo, dřevěné brikety, uhelné brikety
Plotýnka: ne
Barva: černá
Nízkoenergetické domy: ano

Dotazy a komentáře

Váš dotaz, komentář


Odesláním formuláře potvrzujete souhlas s podmínkami ukládání osobních údajů obchodu 24krby.cz.