HAAS+SOHN SKIVE II, černá

Doprava ZDARMA
Cena: 22 863 Kč s DPH
běžná cena: 23 570 Kč

Termín dodání: Skladem

Výrobce: HAAS SOHN
Kód: 0434715650000

DOPRAVA zdarma

Tento produkt doručíme v rámci ceny.

HAAS+SOHN SKIVE II, černá

Krbová kamna HAAS SOHN SKIVE o výkonu 4-12,3kW a účinností 80%. Napojení do komínu je horní a zadní o průměru 150 mm. Kamna HAAS SOHN SKIVE mají terciální přívod vzduchu, komfortní ovládání přívodu vzduchu jedním regulátorem Easy control a extérní přívod vzduchu CPV.  Kamna mají uzavíratelný přívod vzduchu, možnost nátěru. Do komory vložíte až 50 cm polena.

Easy Control je patentovaný způsob ovládání vzduchu, který používáme u nejnovější generace našich kamen. Profitujete díky komfortní, jednoduché a bezpečné obsluze pomocí jen jediného regulátoru.

Terciální spalování

Terciální spalování –  nazývané jako "dvojí spalování" je spalovacím procesem zužitkovávajícím zbytkových hořlavých plynů, které by za jiných okolností odešly nevyužity se zplodinami komínem. Přívod terciárního vzduchu u krbových kamen firmy HAAS+SOHN Rukov je záměrně neregulovatelný a vedený po bocích spalovací komory. Systém využívá vzduchu vedeného kanálky podél spalovací komory, kde se předehřeje na vysokou teplotu, čímž podpoří kvalitnější spalování. Toto řešení umožňuje přirozené zásobování plamene v odpovídajícím místě podle stávající potřeby a fáze hoření.

CPV

Možnost přívodu spalovacího vzduchu z venkovních prostor. Nedochází ke spalování již ohřátého vzduchu z místnosti. Velmi vhodné do dobře izolovaných prostor.

Konstrukční provedení

Kamna jsou svařena z ocelových plechů o tloušťce 2-5 mm. V prostřední části kamen je spalovací komora uzavíratelná pomocí přikládacích dvířek, která jsou u některých typů opatřena samozavíracím mechanismem. Dvířka jsou osazena speciálním velkoplošným sklem, které je schopno odolávat teplotám až 800 C. Vnitřní prostor spalovací (plnící) komory je vyložen tepelně a pevnostně odolnými tvarovkami.
Ve spodní části spalovacího komory je zpravidla umístěn jednoduchý, pevný litinový rošt. Před roštem je umístěna zábrana proti vypadávání a sesouvání paliva na dvířka (čelní sklo). Pod roštem je prostor pro popelníkovou zásuvku. Prostor ve spodní části kamen může být využit jako zásobník paliva. Opláštění kamen může být provedeno z ocelového plechu, keramických dlaždic popř. obloženo silnostěnnými kachlemi nebo přírodním kamenem. Ocelová konstrukce kamen včetně plechových obkladů je chráněna speciální žáruvzdornou barvou.

 

Naše společnost je AUTORIZOVANÝM prodejcem značky HAAS SOHN. Nabízíme Vám záruku, servis a odborné poradenství.

Provádíme kompletní montáž krbových kamen se sníženou sazbou DPH = 15%. 

Intalace provádíme v Moravskoslezském kraji. 

 

Parametry

Externí přívod vzduchu: ano
Hloubka: 455 mm
Hmotnost: 113 kg
Jmenovitý výkon: 12 kW
Napojení kouřovodu: horní + zadní
Palivo: dřevo, dřevěné brikety, uhelné brikety
Průměr kouřovodu: 150 mm
Rozsah výkonu: 4-12,3 kW
Výkon max.: 12,3 kW
Výkon min.: 4 kW
Výška: 835 mm
Ø trubky externího přívodu vzduchu: 100 mm
Účinnost: 80 % %
Šířka: 851 mm
Délka polen: 50 cm
Minimální tah komína: 12 Pa
Rozměry: 810/632/455 mm
Spotřeba paliva: 3,5 kg
Vytápěcí schopnost: 70-220 m3

Dotazy a komentáře

Váš dotaz, komentář