Krby na klíč

Krby a kamna v širokém sortimentu.

Fantastický požitek. Nic jiného krb v domácnosti není. Fantastickým požitkem je pohled do plápolajícího plamene. Fantastickým požitkem je sklenka kvalitního vína s přáteli u světla z krbu. A samozřejmě i slyšet chválu od sousedů nad krbem v obývacím pokoji více než potěší.

V našem obchodě naleznete všechno nejen pro stavbu krbu, ale také pro jeho údržbu. Můžete si pořídit krbové vložky, ale i příslušenství pro čištění krbu a komínu. Samozřejmostí jsou různé praktické doplňky, jako jsou estetické koše na dřevo a krbové nářadí. Toužíte-li po bezbřehém výběru z krbů a příslušenství, obchod 24krby v Opavě vám ho s radostí nabídne.

Kamenná prodejna krby Opava.

Objednané zboží expedujeme v co nejkratším termínu. Prodej i na splátky.

Internetový obchod je zaštítěn kamenným obchodem v Opavě na ulici Hlavní 64a.

Realizace, návrh a stavba krbů.

V rámci Moravskoslezského regionu zároveň nabízíme dodávku krbů (i ostatního zboží) společně se službami, což se pozitivně odrazí ve výsledné ceně v případě montáže v souvislosti s bytovou výstavbou (DPH 15%). Zajistíme Vám kompletní servis od návrhu až po realizaci krbů.

Máte-li zájem o kompletní dodávku, je vhodné se s námi spojit před vlastní realizací a projednat Vaše požadavky. V případě potřeby Vás náš odborník navštíví přímo na místě realizace. Probereme s vámi veškeré možnosti umístění krbu, výběr adekvátní krbové vložky, možnosti rozvodů vzduchu a také samozřejmě estetickou stránku.