Tyč k prodloužení soupravy na čištění komínů
Kód: EKO-003693.png?69639378)
15 let praxe
stovky pečlivě realizovaných krbů a kamen

Prodej & montáž
doprava a odborná montáž přímo u vás doma

Showroom v Opavě
krby a kamna si můžete prohlédnout osobně
Související produkty
Detailní popis produktu
Tyč k prodloužení soupravy na čištění komína
Slouží jako prodloužení k soupravě pro vymetání komína. Pomocí tyče je možné si sestavit i vlastní sopupravu k čištění v závislosti na délku komína. Montáž tyče je velice jednoduchá díky sešroubování na každé straně.
Tyč k prodloužení soupravy je ohebná se závitem M12.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Komínové příslušenství |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 6 kg |
| EAN: | 5904341517065 |
| Barevné provedení (F): | černá nebo oranžová (různé) |
| Délka: | 1400 mm |
| Materiál (F2): | plast nebo sklolaminát |
| Váha: | 0,2–0,5 kg (podle délky) kg |
| Výrobce: | Nordflam |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
