Komínový kartáč ocelový 150
Kód: EKO-000052.png?69639378)
15 let praxe
stovky pečlivě realizovaných krbů a kamen

Prodej & montáž
doprava a odborná montáž přímo u vás doma

Showroom v Opavě
krby a kamna si můžete prohlédnout osobně
Detailní popis produktu
Komínový kartáč ocelový 150Doplňkové parametry
| Kategorie: | Komínové příslušenství |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.3 kg |
| EAN: | 5904341514545 |
| Barevné provedení (F): | kovově šedá |
| Materiál (F2): | ocel |
| Průměr: | 150 mm |
| Typ závitu: | M12 |
| Váha: | 2 kg |
| Výrobce: | Nordflam |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
