Trubka 150mm/100cm/1,5mm
Kód: HSF25-018.png?69639378)
15 let praxe
stovky pečlivě realizovaných krbů a kamen

Prodej & montáž
doprava a odborná montáž přímo u vás doma

Showroom v Opavě
krby a kamna si můžete prohlédnout osobně
Související produkty
Detailní popis produktu
Trubka kouřovodu 150mm/100cm/1,5mm o síle 1,5 mm, je určena k odvodu spalin z Vaší krbové vložky, krbových kamen a jiných podobných spotřebičů na tuhá paliva. Jedná se o technicky propracované a kvalitně vyrobené kouřovody. Vyrobeny jsou z té nejkvalitnější oceli, která po opracování a vyrobení kouřovodu zaručí vysokou kvalitu a životnost.
Vlastnosti a přednosti trubky 150mm/100cm/1,5mm:
- Tepelná odolnost kouřovodů je 400°C
- Záruka 5 let
- Kouřovody jsou svařované na automatickém stroji
- Lakování kouřovodů je prováděno senotherním lakem v černém provedení
- Certifikát CE (norma EN 1856-2)
- Všechny kouřovody jsou vyráběny v České republice
- Každý produkt je balený zvlášť do silné fólie (balení je odolné vůči vlhku a poškrábání)
- Jednoduchá aplikace
- Možnost demontáže
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Trubky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 5.63 kg |
| EAN: | 8594158751614 |
| Barevné provedení (F): | Černá |
| Délka: | 100 cm |
| Materiál kouřovodu: | 1,5 mm ocelový plech |
| Průměr kouřovodu (F): | 150 mm |
| Síla materiálu: | 1,5 mm |
| Tepelná odolnost: | 400 °C |
KRATKI krbová vložka ARKE 70
Dodáme za 1-2 týdny
28 998 Kč
KRATKI krbová vložka ARKE 70 je spolehlivá krbová vložka navržená pro efektivní vytápění interiéru. Moderní konstrukce zajišťuje vysokou účinnost a komfort při topení dřevem.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
