KRATKI krbová vložka ARKE 70
Kód: EKO-005291.png?69639378)
15 let praxe
stovky pečlivě realizovaných krbů a kamen

Prodej & montáž
doprava a odborná montáž přímo u vás doma

Showroom v Opavě
krby a kamna si můžete prohlédnout osobně
Detailní popis produktu
Proč krbová vložka KRATKI ARKE 70?
- krbová vložka z kvalitní oceli
- vložka je vybavena turbínami
- dvoustupňové spalování
- splňuje normu ekodesign
- oplach skla
- popelník
Zařízení má třístupňové nastavení ventilátoru. V závislosti na výběru jednoho z nich:
poloha 0 - turbíny se automaticky zapnou a pracují se sníženými otáčkami poté, co teplota snímače dosáhne 50 ° C. (Senzor je umístěn pod popelníkem v přední části zařízení)
poloha 1 - turbíny pracují nepřetržitě při snížené rychlosti bez ohledu na provoz kazety,
položka 2 - turbíny běží nepřetržitě plnou rychlostí bez ohledu na provoz kazety.
Turbíny jsou odpovědné za nutnost cirkulace vzduchu, díky čemuž je teplo účinně přenášeno do okolního prostředí.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krbové vložky bez výměníku |
|---|---|
| Záruka: | 60 |
| Hmotnost: | 110 kg |
| EAN: | 5901350016312 |
| Akumulační materiál: | TERMOTEC |
| Deflektor (clona): | Ano |
| Délka polen: | 30 cm |
| Emise CO (při 13% O2): | 0,09 % |
| Externí přívod vzduchu (F): | Ne |
| Jmenovitý výkon (F): | 8 kW |
| Kouřovod (F): | 150 mm |
| Materiál (F): | ocelový plech |
| Napojení kouřovodu (F): | vrchní |
| Norma: | EN 16510-2-1, Ekodesign |
| Oplach skla: | Ano |
| Palivo (F): | dřevěné brikety/dřevo |
| Popelník: | Ano |
| Prosklení (F): | rovné |
| Provozní tah: | 12 Pa |
| Průměrná teplota spalin: | 165 °C |
| Přikládání: | přední |
| Regulovatelný výkon maximální: | 10,4 kW |
| Regulovatelný výkon minimální: | 4 kW |
| Rozměr (ŠxVxH): | 760x520x528 mm |
| Rozměr skla: | 617x321 mm |
| Sekundární spalování: | Ne |
| Typ otvírání: | Do strany |
| Typ skla: | rovné |
| Účinnost: | 84 % |
| Váha: | 110 Kg |
| Záruka: | 60 měsíců |
| Způsob vytápění (F): | teplovzdušný |
Krbová vložka Arke 70 video
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
