Sporák na tuhá paliva MBS SD Magnum Plus

DOPRAVA zdarma

Tento produkt doručíme v rámci ceny.

Sporák na tuhá paliva MBS SD Magnum Plus

Magnum sporák je určen k přípravě jídla (vaření, pečení) a k vytápění obytných prostorů. Konstrukcí i způsobem používání se výrazně liší od klasických sporáků na pevná paliva, protože má možnost regulace provozu a nastavení přívodu vzduchu ke spalování. Tyto přednosti umožňují větší účinnost a lepší stupeň využití tepelné energie. Pracovní plocha sporáku je tvořena litinovým rámem, ocelovou plotnou a kulatým víkem plotny. Se sporákem se dodává i přípojka na odvod kouře, která je z litiny. Těsnění mezi plotnou a rámem sporáku je provedeno keramickým vláknem Ohniště je vyloženo litinovými pláty. Všechny odlitky jsou vyrobeny z šedé litiny, což zajišťuje dlouhodobé použití. Trouba sporáku je smaltovaná. Dvířka topeniště, trouby, popelníku a ohř.prostoru jsou z litiny. Dvířka trouby a topeniště jsou prosklená a dvířka trouby mají teploměr. Vnější boční strany, zadní strana a plech trouby jsou vyrobeny z oceli a chráněny smaltem. U typu v provedení mastek jsou boční stěny obloženy kamenem.

MAGNUM má čtyři režimy provozu, které se regulují pomocí nastavení přívodu vzduchu do sporáku.

KOMBINOVANÝ režim provozu pro vaření, pečení a topení ve stejnou dobu, je zapotřebí táhlo na ovládání tahu zasunout od sebe a regulátor vstupu vzduchu otevřít na polovinu.

RYCHLÉ VAŘENÍ – je zapotřebí intenzivní zahřívání plotny, přidáváním paliva v menším množství, ovládání tahu úplně vysunout k sobě, regulátor vstupu vzduchu otevřít na polovinu.

TOPENÍ – táhlo na ovládání tahu zasunout od sebe, regulátor vstupu vzduchu otevřít na polovinu, dvířka trouby otevřít. Pokud se jako palivo používá uhlí, je nutné vícekrát doplnit ohniště po menších dávkách, aby se vytvořil kvalitní žár.

PEČENÍ – táhlo na ovládání tahu zasunout od sebe, regulátor vstupu vzduchu otevřít na polovinu a dvířka trouby, po vložení pečícího plechu zavřít.

Kamna a sporáky MBS na tuhá paliva jsou určena k vytápění, vaření, pečení. Jsou konstruována na spalování palivového dřeva a hnědého uhlí. Jednoduchý a vkusný design kamen umožňuje snadnou údržbu. Jsou to tradiční výrobky s hlouhou životností. Kamna na tuhá paliva jsou ideálním zdrojem tepla pro stylově zařízené interiéry a rekreaní objekty, kde vytvoří příjemnou tepelnou pohodu.

Sporák na tuhá paliva MBS Magnum Plus

Parametry

Hloubka (cm): 60.00
Jmenovitý výkon (kW): 12
Palivo: dřevo, hnědé uhlí
Provedení: pravé,levé
Průměr kouřovodu (mm): 120
Umístění kouřovodu: horní; zadní
Výška (cm): 85.00
Šířka (cm): 95.00

Dotazy a komentáře

Váš dotaz, komentář


Odesláním formuláře potvrzujete souhlas s podmínkami ukládání osobních údajů obchodu 24krby.cz.