Romotop STROMBOLI G T kámen
Kód: STRXET 20.png?69639378)


Detailní popis produktu
Krbová kamna STROMBOLI G T v kamenném provedení představují spojení výrazného designu, vysoké účinnosti a praktické funkčnosti. Potištěná celoprosklená dvířka dodávají kamnům exkluzivní vzhled a umožňují nerušený pohled na plápolající oheň.
Stabilní otočná noha umožňuje plynulou rotaci celého korpusu, takže si můžete vychutnat pohled do ohně z různých míst místnosti. Přírodní kamenný obklad nejen zvyšuje estetickou hodnotu kamen, ale také přispívá k akumulaci tepla a jeho postupnému sálání.
Hlavní výhody krbových kamen STROMBOLI G T – kámen:
- Regulovatelný výkon 3,6–9,2 kW
- Otočné topeniště pro maximální flexibilitu pohledu na oheň
- Potištěná celoprosklená dvířka
- Kamenný obklad s akumulační schopností
- Možnost spalování polen až do délky 50 cm
Kamna jsou vybavena centrálním přívodem externího vzduchu (CPV), díky kterému jsou vhodná i pro nízkoenergetické domy. Konstrukce umožňuje horní i zadní napojení kouřovodu, což usnadňuje instalaci dle dispozice interiéru.
Sekundární přívod vzduchu zajišťuje oplach skla a omezuje usazování nečistot. Spalovací komora vyložená šamotovými tvarovkami podporuje efektivní a ekologické spalování.
Veškeré přívody vzduchu jsou ovládány jediným regulačním prvkem, což zajišťuje jednoduchou a komfortní obsluhu. Díky účinnosti 82 %, průměrné spotřebě dřeva 2,0 kg/h a provoznímu tahu 12 Pa jsou kamna STROMBOLI G T v kamenném provedení výkonným a designově výrazným zdrojem tepla.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | STROMBOLI G T |
|---|---|
| Barevné provedení (F): | černá/mastek |
| Externí přívod vzduchu (F): | Ano |
| Jmenovitý výkon (F): | 7,1 kW |
| Kouřovod (F): | 150 mm |
| Materiál (F): | ocelový plech, mastek |
| Napojení kouřovodu (F): | horní, zadní |
| Palivo (F): | dřevo, dřevěné brikety |
| Výška: | 996 mm |
| Šířka: | 787 mm |
| Hloubka: | 374 mm |
| Hmotnost: | 196 kg |
| Regulovatelný výkon: | 3,6-9,2 kW |
| Průměr kouřového hrdla: | 150 mm |
| Průměr centr. přív. vzduchu (CPV): | 125 mm |
| Výška osy zadního vývodu: | 854 mm |
| Provozní tah: | 12 Pa |
| Účinnost: | 82,0 % |
| Průměrná spotřeba dřeva: | 2,0 kg/h |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
