KRATKI krbová vložka ZIBI ECO 9,9 kW, levé prosklení
Kód: EKO-002836.png?69639378)
15 let praxe
stovky pečlivě realizovaných krbů a kamen

Prodej & montáž
doprava a odborná montáž přímo u vás doma

Showroom v Opavě
krby a kamna si můžete prohlédnout osobně
Detailní popis produktu
KRATKI krbová vložka ZIBI ECO 9,9 kW - levé prosklení
Moderní rohová krbová vložka KRATKI ZIBI ECO o výkonu 9,9 kW je ideálním řešením pro ty, kteří hledají kombinaci vysoké účinnosti, elegantního designu a ekologického provozu. Díky rohovému prosklení (levá varianta) nabízí tento model jedinečný pohled na oheň ze dvou stran a hodí se jak do moderních, tak i klasických interiérů. Vysoká účinnost spalování je podpořena akumulačním obkladem spalovací komory a možností připojení externího vzduchu.
Hlavní výhody
- Rohové levé prosklení – působivý výhled na oheň z více úhlů
- Vysoká účinnost spalování – až 86 %
- Akumulační výstelka topeniště z materiálu TERMOTEC
- Možnost připojení externího vzduchu O 125 mm – ideální i pro domy s rekuperací
- Elegantní černé provedení s odolným povrchem
- Bezpečná a těsná konstrukce – laserem řezané a svařované spoje
- Certifikace Ecodesign, BImSchV 2, 7* Flamme Verte
Technické údaje
- Model: ZIBI ECO – levý roh
- Jmenovitý výkon: 9,9 kW
- Energetická třída: A+ (EEI 114,7)
- Sezónní účinnost: 76 %
- Účinnost spalování: 86 %
- Typ paliva: listnaté dřevo s vlhkostí ? 20 %
- Maximální délka polen: 40 cm
- Teplota spalin: 177 °C
- Emise CO (13 % O2): 0,086 % (1083 mg/m3)
- Emise prachu: 19 mg/m3
- Emise NOx: 108 mg/m3
- Emise OGC: 68 mg/m3
- Hmotnostní průtok spalin: 9,6 g/s
Rozměry a připojení
- Šířka: 75,2 cm
- Výška: 89,3 cm
- Hloubka: 48 cm
- Hmotnost: 158,2 kg
- Průměr kouřovodu: 180 mm
- Průměr přívodu vzduchu: 125 mm
Certifikace a normy
- Ekodesign – ekologické vytápění
- BImSchV 2 – německá emisní norma
- 7* Flamme Verte – francouzská certifikace
- Určeno pro domy s rekuperací
Vhodné použití
- Moderní i tradiční interiéry s požadavkem na rohové prosklení
- Domy s řízeným větráním a přívodem externího vzduchu
- Ekologické a efektivní vytápění obytných prostor
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krbové vložky bez výměníku |
|---|---|
| Záruka: | 60 |
| Hmotnost: | 158 kg |
| EAN: | 5903751370567 |
| Akumulační materiál: | šamot |
| Deflektor (clona): | Ano |
| Délka polen: | 35 cm |
| Emise CO (při 13% O2): | 0,086 % |
| Externí přívod vzduchu (F): | Ano |
| Jmenovitý výkon (F): | 9,9 kW |
| Kouřovod (F): | 180 mm |
| Materiál (F): | ocelový plech |
| Napojení kouřovodu (F): | zadní |
| Norma: | EN 16510-2-1, Ekodesign |
| Oplach skla: | Ano |
| Palivo (F): | dřevěné brikety/dřevo |
| Popelník: | Ne |
| Prosklení (F): | rohové - levé |
| Provozní tah: | 12 Pa |
| Průměr externího přívodu vzduchu: | 125 mm mm |
| Průměrná teplota spalin: | 177 °C |
| Přikládání: | přední |
| Regulovatelný výkon maximální: | 12,9 kW |
| Regulovatelný výkon minimální: | 4,5 kW |
| Rozměr (ŠxVxH): | 752x893x480 mm |
| Sekundární spalování: | Ano |
| Typ otvírání: | Do strany |
| Typ skla: | rohové |
| Účinnost: | 86 |
| Váha: | 158 kg |
| Záruka: | 60 měsíců |
| Způsob vytápění (F): | teplovzdušný |
Krbová vložka ZIBI L/BS video
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
