Romotop HEAT 3G L 66.50.04(06)
Kód: H3LE 04 H3LE 06 Zvolte variantu.png?69639378)


Související produkty
Detailní popis produktu
Krbová vložka HEAT 3G L 66.50.04(06)
Krbová vložka HEAT 3G L 66.50.04(06) s výsuvnými dvířky se vyznačuje jednoduchým, nadčasovým designem, který splňuje vysoké nároky moderní bytové architektury. Čisté linie a minimalistické provedení dělají z této vložky elegantní dominantu interiéru s důrazem na maximální vizuální zážitek z ohně.
Vložka je osazena velkoformátovým designově potištěným sklem, které poskytuje jedinečný pohled na plameny. O plynulý, tichý a přesný chod výsuvu dvířek se stará nejnovější systém pojezdů SILENT LIFT, zajišťující komfortní a dlouhodobě spolehlivý provoz.
Spalovací komora je vyložena vysoce odolným žáruvzdorným materiálem IGNITON. Ve standardním provedení je topeniště řešeno jako bezroštové, na přání zákazníka je možné zvolit variantu s roštem. Krbová vložka HEAT 3G L 66.50.04(06) je určena pro konvekční provoz.
Inovativní systém vedení spalin DOUBLE SPIN zvyšuje účinnost spalování a přispívá k ekologičtějšímu provozu. Díky sekundárnímu přívodu vzduchu je zajištěn účinný oplach skla, který omezuje usazování nečistot a zachovává čistý výhled na oheň. Regulaci primárního a sekundárního přívodu vzduchu lze pohodlně ovládat jediným regulačním prvkem.
Součástí výbavy je CPV – centrální přívod externího vzduchu. Pro co nejúčinnější a čisté hoření je do spalovací komory přiváděn také terciární vzduch, který podporuje dokonalé spalování a snižuje emise.
Pro zvýšení tepelné akumulace lze ke krbové vložce HEAT 3G L 66.50.04(06) dokoupit boční a horní akumulační sady MAMMOTH, které prodlouží dobu sálání tepla o více než 12 hodin po vyhasnutí ohně.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krbové vložky bez výměníku |
|---|---|
| Externí přívod vzduchu (F): | Ano |
| Jmenovitý výkon (F): | 7,8 kW |
| Kouřovod (F): | 200 mm |
| Materiál (F): | ocelový plech |
| Modelová řada: | ROMOTOP HEAT |
| Prosklení (F): | rovné |
| Typ otvírání: | Horní výsuv |
| Výška: | 1335 mm |
| Šířka: | 964 mm |
| Hloubka: | 557 mm |
| Výška dvířek: | 466 mm |
| Šířka dvířek: | 631 mm |
| Hmotnost: | 233 kg |
| Regulovatelný výkon: | 3,9-10,1 kW |
| Průměr kouřovodu: | 150 mm |
| Průměr kouřového hrdla: | 150 / 200 mm |
| Průměr centr. přív. vzduchu (CPV): | 150 mm |
| Provozní tah: | 12 Pa |
| Účinnost: | 85,0 % |
| Průměrná spotřeba dřeva: | 2,2 kg/h |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
