Porovnání zboží
| Produkt |
![]() Teplovzdušná krbová vložka Kretz A 405 |
|---|---|
| Cena | 71 148 Kč |
| Popis | |
| Typ | teplovzdušné |
| Materiál | ocel |
| Záruka | 2 roky |
| Průměr hrdla | 150 mm |
| 138 | |
| Výkon (nom./max.) | 14 kW |
| Rozměry š, h, v (mm) | 700 x 540 x 768 mm |
| Koupit | Koupit Detail Vymazat |

