Moderní litinová krbová vložka na dřevo Dovre 2180 CBS

Doprava ZDARMA
Cena: 67 367 Kč s DPH

Termín dodání: více než měsíc

Výrobce: Dovre
Kód: dovre2180cbs

DOPRAVA zdarma

Tento produkt doručíme v rámci ceny.

Moderní litinová krbová vložka na dřevo Dovre 2180 CBS

Celolitinová krbová vložka s rovným předním prosklením ozdobeným elegantním černým orámováním - moderní design (vzhled LCD televizoru). Velká plocha skla zajistí příjemný pohled do hořícího ohně.

Prostorné celolitinové topeniště umožnující naložení většího množství dřeva. Vložka je vybavena úsporným a ekologickým systémem dvoustupňového CB spalování, oplach skla předehřátým vzduchem, který silně proudí podél celé plochy skla seshora dolů a udržuje tak sklo v naprosté čistotě.

Systém bezroštového spalování umožnující maximálně prodloužit interval mezi přikládáním (popel a vytvořené žhavé uhlíky nepropadají přes rošt do popelníku, ale stále prohořívají v topeništi až na prach). Zbytky popela se pak mohou shrabat přes záklopku ve spodní části topeniště do malého popelníku, díky tomu se vysypává zbylý popel cca jednou za 3 - 6 dní.

Nad topeništěm je umístěn vyjímatelný litinový deflektor, který rozráží kouřové plyny a prodlužuje jejich dráhu, díky čemuž dochází k maximálnímu využití kouřových spalin. Zabudovanou komínovou klapku lze ovládat mechanicky (automaticky se otevře při otevření dvířek, aby kouř nevyletěl do místnosti) nebo ručně (klapku lze otevřít ještě před otevřením dvířek).

Vložka je určena pro přechodné i trvalé topení. Díky vysoké schopnosti akumulace litiny, vložka vydává teplo ještě několik hodin po vyhasnutí ohně. Možnost napojení vložky na externí přívod vzduchu pro spalování z venkovních prostor (průměr hadice 100 mm). Pod vložku lze dokoupit originální stojan na míru (vhodné především při napojení na externí přívod vzduchu).

Jako palivo lze použít kusové dřevo a dřevěné brikety.

Moderní litinová krbová vložka na dřevo Dovre 2180 CBS

Parametry

Doba hoření: 6 - 10 hodin/dávka (dle kvality a množství paliva)
Doporučený vytápěný prostor: 230 - 350 m3
Délka polen: max. 70 cm
Jmenovitý výkon: 15 kW
Rozsah výkonu: 5 - 17 kW
Hmotnost: 190 kg
Průměr kouřovodu: 200 mm
Účinnost: 79 %
Rozměry v / š / h: 840 x 800 x 473 mm
Prosklení: rovné
Externí přívod vzduchu: ano
Ø trubky externího přívodu vzduchu: 100 mm

Dotazy a komentáře

Váš dotaz, komentář


Odesláním formuláře potvrzujete souhlas s podmínkami ukládání osobních údajů obchodu 24krby.cz.