Mistr mezi kamny

Mistr mezi kamny

Mistr mezi kamny SCAN-LINE 8 - řešení nejen pro nízkoenergetické stavby A+ (04.07.2019)

Scan-Line 8

Krbová kamna Heta Scan-Line 8

Krbová kamna Heta Scan-line 8 boční prosklení

Krbová kamna Scan-line 8 jsou dokonalým příkladem skandinávského jednoduchého minimalistického designu se zaměřením na perfektní funkčnost a konstrukci se spoustou skrytých předností.

Scan-Line 8 jsou vyráběná ve více variantách (viz. zadní strana). Dvířka mají integrovaný pneumatický samozavírací mechanismus s odnímatelnou kličkou, která tak nebude pálit při přikládání. Dvířka mají aretaci otevřené polohy pro komfortní čištění.

Ve spodní části kamen naleznete speciální utěsněný popelník s objemem 5 litrů - patentováno! Dále lze kamna umístit na otáčecí podložku a umožnit tak otáčení kamen 360°.

Úžasná je technologie spalování s oplachy skel vzduchem proti usazeninám, prostorná spalovací komora a velké sklo pro maximální požitek z plamenů.
Mistr mezi kamny SCAN-LINE 8 - řešení nejen pro nízkoenergetické stavby A+

KRBOVÁ KAMNA SCAN-LINE 8 VYHRÁLA 1. MÍSTO NA VÝZNAMNÉ ODBORNÉ KAMNÁŘSKÉ VÝSTAVĚ “HEARTH & HOME” V BRITSKÉM HARROGATU V KATEGORII:

“Spotřebič roku 2017 na dřevo či uhlí do 5kW”

Tuto cenu uděluje odborná porota hodnotící nejdůležitější aspekty výrobku: spalování, ovladatelnost, design, konstrukci a použité materiály.

Výstava Hearth & Home je jediná evropská ryze odborná výstava zaměřená na spotřebiče spalující pevná paliva a to pouze pro profesionály z oboru, nikoliv pro širokou veřejnost. Druhá výhra na této soutěži potvrzuje, že Heta nabízí produkty té nejvyšší kvality!

Scan-Line 8 popis

Scan-Line 8 modely