Krbové vložky Romotop IMPRESSION

Krbové vložky Romotop IMPRESSION

Technická dokonalost, nekompromisní kvalita a absolutní spolehlivost. (13.02.2019)

To je kombinace, která vyjadřuje osobnost řady krbových vložek ROMOTOP IMPRESSION. Nechte se podmanit a vtáhnout do světa živého ohně, který dokáže vytvořit jedinečnou atmosféru.

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat pro zaslání nabídky - emailem krby@24mall.cz, nebo telefonicky 773241024.

impression1

Topeniště

Každý z nás si rád vybírá, proto nechceme naše zákazníky omezovat pouze jednou barvou šamotových tvarovek. Vedle klasického provedení natur (světlá barva) přinášíme ještě černou barvu tvarovek. Perfektní celistvost a barevná stálost nabízí uplatnění v různorodé architektuře.

topeniště

Ovladač vzduchu

Spalovací komora je díky svému provedení při uzavření dvířek perfektně těsná. Na pohyb ovladače okamžitě zareaguje plamen a přizpůsobí se Vaším požadavkům. Již nemusíte přemýšlet, na kterou stranu posunout ovladač, jelikož vše přehledně vidíte před sebou. Ovládač vzduchu z leštěné nerezové oceli lze lehce demontovat a nahradit automatickou regulací vzduchu.

ovladač vzduchu

Odnímatelné madlo

Čistý a ničím nerušený pohled do ohně nabízí odnímatelné madlo. Přesně padnoucí madlo, které se jednoduše vloží do otvoru u dvířek s výsuvem nahoru. V případě potřeby, lze jednoduše namontovat pevné madlo (I2 MADLO 01).

madlo

Rohové prosklení

Všechny rohové krbové vložky Impression jsou opatřeny děleným sklem. Krásné čisté linie rohu nechají vyniknout celému designu dvířek. Vhodně tvarované držáky skla přitlačují sklo v místech vzdálených od jeho kraje, díky čemuž je minimalizována možnost jeho prasknutí.

prosklení

Tuhý dveřní profi l

Stabilita a pevnost dvířek je jedna z nejdůležitějších věcí na celé krbové vložce, proto vyrábíme speciální uzavřené válcované dveřní profi ly, které mají za úkol odolávat i nepříznivému zacházení.
Drážka, která je vedená po celé délce profi lu zamezuje vypadnutí těsnění skla a tím zaručuje dokonalou těsnost spalovací komory. Veškeré komponenty (šrouby, závity) dokáží díky speciální technologii výroby FLOW DRILL přenést vyšší užitné zatížení a dosahují delší životnosti než běžně používaná řešení.
U rovného prosklení jsou ve dveřním profi lu osazeny standardně dvě skla, díky tomu dochází k nižšímu prostupu tepla do místnosti.

dveřní profil

Šamotová spalovací komora s vermikulitem

Čisté sklo a nízké emisní hodnoty. To je přesně to, co si přejeme. Díky bezroštové šamotové spalovací komoře, která je navíc podložena vermikulitovými izolačními deskami, je dosaženo vysokých teplot spalování. Dřevo při bezroštovém spalování vyhoří na minimální množství popele. Každou spalovací komoru lze okamžitě změnit z bezroštové na roštovou instalací H2 ROST 01.

spalovací komora

Akumulační materiál MAMMOTH

• vysoká měrná tepelná kapacita materiálu
• akumulační materiál je vypálen na 1000 °C – nezapáchá při topení
• průměrná litrová hmotnost 4 kg/l
• doplnění nebo zvýšení akumulační schopnosti stavby

Akumulační výměník MAMMOTH

• integrovaná klapka pro přesměrování spalin do komína nebo do výměníku
• nastavitelné vedeni ovladače
• čistící příruba ve spodní části výměníku
• těsné svařované těleso výměníku
• stavitelné nožky

Akumulační sada MAMMOTH

• snadná montáž
• speciální slitina kovu umístěna mezi akumulační tvarovky – vynikající vedení tepla
• možnost dokoupení pouze horní nebo boční akumulace Mammoth

akumulace

impression3