KRATKI krbová vložka Nadia 13
Kód: EKO-002745.png?69639378)
15 let praxe
stovky pečlivě realizovaných krbů a kamen

Prodej & montáž
doprava a odborná montáž přímo u vás doma

Showroom v Opavě
krby a kamna si můžete prohlédnout osobně
Detailní popis produktu
Proč krbová vložka NADIA 13?
- krbová vložka z kvalitní oceli
- dvoustupňové spalování
- externí přívod vzduchu
- splňuje normu ekodesign
- oplach skla
- dveře vložky mají moderní posuvnou rukojeť
- zdvižné dveře
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krbové vložky bez výměníku |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 178 kg |
| EAN: | 5901350066843 |
| Akumulační materiál: | šamot |
| Deflektor (clona): | Ano |
| Délka polen: | 40 cm |
| Emise CO (při 13% O2): | 0,09 % |
| Externí přívod vzduchu (F): | Ano |
| Jmenovitý výkon (F): | 13 kW |
| Kouřovod (F): | 200 mm |
| Materiál (F): | ocelový plech |
| Napojení kouřovodu (F): | zadní |
| Norma: | EN 16510-2-1, Ekodesign |
| Oplach skla: | Ano |
| Palivo (F): | dřevěné brikety/dřevo |
| Popelník: | Ne |
| Prosklení (F): | rovné |
| Provozní tah: | 12 Pa |
| Průměr externího přívodu vzduchu: | 125 mm mm |
| Průměrná teplota spalin: | 240 °C |
| Přikládání: | přední |
| Regulovatelný výkon maximální: | 16,9 kW |
| Regulovatelný výkon minimální: | 6,5 kW |
| Rozměr (ŠxVxH): | 834x1331x445 mm |
| Rozměr skla: | 760x612 mm |
| Sekundární spalování: | Ano |
| Typ otvírání: | Do strany |
| Typ skla: | rovné |
| Účinnost: | 81 % |
| Váha: | 178 kg |
| Záruka: | 60 měsíců |
| Způsob vytápění (F): | teplovzdušný |
Krbová vložka Nadia 12 video
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
