FREE-DOME deska pod krbová kamna SLATE - břidlice
Kód: EKO-012107.png?69639378)
15 let praxe
stovky pečlivě realizovaných krbů a kamen

Prodej & montáž
doprava a odborná montáž přímo u vás doma

Showroom v Opavě
krby a kamna si můžete prohlédnout osobně
Detailní popis produktu
Už jste unaveni z obyčejného podkladu pod vašimi kamny? Naši designovou desku si bude přát a zamiluje každý.
Jaké jsou vlastnosti a parametry desky?
- Materiál: Vyztužený a plně probarvený beton
- Rozměry: 1000x1000x10 mm
- Povrchová úprava: Rastr "břidlice"
- Barevná odolnost: Deska je odolná proti běžnému opotřebení a zachovává svou původní barvu
- Jedinečný design: Každá deska je originál, design a barevnost se mohou lišit od fotografie
- Praktičnost: Možnost realizace otvoru pro externí přívod vzduchu ke kamnům za cenu 990 Kč
- Hmotnost: Přibližně 20 kg
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Desky pod kamna FREE-DOME |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 20 kg |
| Barva: | břidlicová |
| Materiál (F2): | Vyztužený plně probarvený beton |
| Nosnost: | 350 kg |
| Rozměr: | 1000x1000x10 mm |
| Síla materiálu: | 10 mm |
| Tvar: | čtverec |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
