Aduro Smart Response (ASR)

Cena: 4 120 Kč s DPH

Termín dodání: na dotaz

Výrobce: Aduro
Kód: aduro93lux1

Aduro Smart Response (ASR)

Aduro Smart Response (ASR) je unikátní informačně bezpečnostní systém se dvěma senzory, které komunikují bezdrátově (přes Blue Tooth) s aplikací ve vašem iPhonu nebo iPadu (zatím pro produkty zn. Apple, brzy bude i pro Android). Senzory sledují spalování, aktuální teplotu v kamnech a aplikace vás navádí, jak dokonale ovládat vaše kamna Aduro na základě zrealizovaných tisíců testů.

Informace z aplikace Vám doporučí, kdy přiložit další palivo, informuje o aktuální teplotě a zda kamna hoří optimálně, či při teplotě, která je příliš vysoká nebo příliš nízká. Můžete také získat tipy, jak zjistit, zda je dřevo suché, jak otestovat komín a jak prodloužit čas hoření. Když jste v zelené zóně, je spalování optimální, ale přesunem do červené zóny obdržíte varování. Budete mít záznam nedávného použití, včetně toho, jak se Vaše ovládání kamen vyvíjí v čase.

Z daného vývoje si budete moci vyzkoušet, jaký vliv na optimální spalování má množství přiváděného vzduchu přes primární vzduch, přes sekundární vzduch a jejich vzájemná kombinace v různých poměrech. Tímto způsobem si budete moci zdokonalit spalování a maximálně využít energii uloženou v palivu a spalovat s co nejvyšší účinností. Díky sběru dat budete také vědět, kolik kilogramů dřeva jste spálili a jaké množství CO2 jste uspořili.

ASR Vás také chrání a informuje, když se v kamnech odehrává něco nestandardního - pokud je teplota příliš vysoká, nebo příliš nízká - a jakmile hrozí nějaké nebezpečí, ASR Vám pošle upozorňující zprávu.

ASR dělá váš iPhone nebo iPad vaším osobním kontrolorem kamen, takže vám zbude více času na jiné aktivity, zatímco vaše kamna hoří optimálně. A efektivní spalování je dobré pro životní prostředí - a váš rozpočet.

Váš rozpočet nezatíží ani pořízení systému ASR - cena této jednotky je 3.490,- vč. 21% DPH, aplikace je na AppStore ke stažení zdarma!

Parametry

Dotazy a komentáře

Váš dotaz, komentář


Odesláním formuláře potvrzujete souhlas s podmínkami ukládání osobních údajů obchodu 24krby.cz.