ADURO HYBRID

ADURO HYBRID

HYBRIDNÍ KAMNA NA DŘEVO A PELETY! Nová kamna Aduro Hybrid konečně přináší možnost topit palivovým dřívím a peletami v jednom spotřebiči. Kamna byla navržena tak, aby vytápěla váš domov ekologicky s maximální účinností a zároveň přinášela maximální pohodlí a komfort při topení peletami. (23.05.2019)

aduro H

Krbová kamna Aduro H1

Krbová kamna Aduro H3 LUX

Krbová kamna Aduro H2

Pokud si přejete, aby kamna vytápěla váš dům před vašímpříjezdem nebo ráno před probuzením, můžete kamna jednoduše
naprogramovat pomocí vašeho chytrého telefonu nebo tabletu, aby se zapálila kdykoliv budete chtít. Pomocí pelet můžete dokonce v kamnech zapálit i předem připravené palivové dříví ve vaší nepřítomnosti.

Plynulé přepínání mezi peletami a palivovým dřívím: v průběhu topení peletami stačí kdykoliv otevřít dvířka topeniště a přiložit palivové dřevo. Kamna můžete používat i jako běžná krbová kamna na dřevo, ve kterých dochází ke zplynování paliva a je tak zaručen překrásný pohled na tiché plápolající plameny. Aduro Hybrid jsou navržena s ohledem na jednoduchost: s nastavitelným výkonem a automatickou regulací vzduchu Aduro-tronic nebylo nikdy jednodušší provozovat vaše kamna s maximální účinností. To znamená, že pokud z jakéhokoliv důvodu dojde k narušení funkce topení peletami, můžete kamna dále používat jako klasická na palivové dříví.

Kamna Aduro Hybrid můžete využívat 24 hod. denně, 7 dní v týdnu. Pokud chcete používat funkci topení peletami několik dní za sebou, je potřeba pouze čištění peletového hořáku. Čištění je velice jednoduché, protože pelety se spalují ve stejné úrovni jako palivové dříví.

Kompletně nový design byl vyvinut ve spolupráci s dánskou společností NBE, jedním z předních evropských výrobců peletových kamen s více než 60 000 provozovanými kamny.

  • Programovatelný start
  • Schopnost hořet až 24 hodin s naplněným
  • zásobníkem pelet (8 – 9 hodin na plný výkon)
  • Možnost ručního ovládání nebo přes chytrý telefon nebo tablet
  • Možnost týdenního programování s nastavením a hlídáním teploty
  • Minimální hluk při topení peletami a velice
    tichý chod kamen při topení dřevem
  • Unikátní design a překrásný pohled na plameny

aduro

aduro

aduro

aduro