UNIFLAM krbová vložka 700 SELENIC ECO s klapkou a externím přívodem vzduchu 907-725-DP
Kód: EKO-010947.png?69639378)


Související produkty
Detailní popis produktu
Krbová vložka 700 SELENIC s klapkou a externím přívodem vzduchu 907-725-DP je vyrobena z velice kvalitní francouzské litiny, která perfektně shromažďuje a dále uvolňuje teplo. Vložka je konstruována především na spalování dřeva, ale i dřevěných briket. K tomu, abyste využili krbovou vložku co možno nejefektivněji, je zapotřebí použít co nejsuchší a nejtvrdší kusy dřeva. Krbová vložka Uniflam Vás zahřeje a určitě navodí příjemnou atmosféru, díky sálavému teplu, které je podstatně jiné než teplo z klasických radiátorů.
Proč krbovou vložku UNIFLAM 700 SELENIC s klapkou a externím přívodem vzduchu?
- moderní design
- délka polen 50cm
- oplach skla
- komínová klapka součásti krbové vložky
- vysoká kvalita krbové vložky
- externí přívod vzduchu
Krbové vložky Uniflam jsou velice kvalitní litinové krbové vložky s dlouholetou tradicí. Díky naší dlouholeté zkušenosti s prodejem těchto krbových vložek je můžeme s čistím svědomím DOPORUČIT!
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krbové vložky |
|---|---|
| Záruka: | 60 |
| Hmotnost: | 132 kg |
| EAN: | 3244339077259 |
| Deflektor (clona): | Ano |
| Délka polen: | 50 cm |
| Emise CO (při 13% O2): | 0,12 % |
| Externí přívod vzduchu (F): | Ano |
| Jmenovitý výkon (F): | 10 kW |
| Klapka: | Ano |
| Kouřovod (F): | 200 mm |
| Materiál (F): | litina |
| Modelová řada: | UNIFLAM SELENIC |
| Napojení kouřovodu (F): | vrchní |
| Norma: | EN 16510-2-1, Ekodesign |
| Oplach skla: | Ano |
| Palivo (F): | dřevo, dřevěné brikety |
| Popelník: | Ano |
| Prosklení (F): | rovné |
| Provozní tah: | 12 Pa |
| Průměrná teplota spalin: | 295 °C |
| Přikládání: | přední |
| Regulovatelný výkon maximální: | 13 kW |
| Regulovatelný výkon minimální: | 5 kW |
| Rozměr (ŠxVxH): | 692x664x491 mm |
| Sekundární spalování: | Ano |
| Typ otvírání: | Do strany |
| Typ skla: | rovné |
| Účinnost: | 77 % |
| Váha: | 125 kg |
| Záruka: | 60 měsíců |
| Značka ekologického vytápění Flamme Verte: | Ano |
| Způsob vytápění (F): | teplovzdušný |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
