Dekorativní rám Uniflam 700 nerez
Kód: EKO-005264.png?69639378)
15 let praxe
stovky pečlivě realizovaných krbů a kamen

Prodej & montáž
doprava a odborná montáž přímo u vás doma

Showroom v Opavě
krby a kamna si můžete prohlédnout osobně
Související produkty
Detailní popis produktu
Dekorativní rám z leštěné nerezové oceli. Rám je připevněn k krbové vložce.
Určeno pro instalaci s krbovými vložkami: UNIFLAM 700 PL KAZETA, UNIFLAM 700 VELKÁ KAZETA, UNIFLAM 700, UNFLAM 700 STANDARD, UNIFLAM 700 OPTIMA, UNIFLAM 700 SELENIC, UNIFLAM 700 LUX, UNIFLAM 700 PLUS, LAUDEL 700 ARENA, LAUDEL 700 COMPACT, LAUDEL 700 KOMPAKTNÍ GRANDE VISION, INVICTA 700 MINOS, INVICTA 700 PROMO, INVICTA 700 COMPACT, INVICTA 700 SELENIC, INVICTA 700 SPLIT DVEŘE, INVICTA 700 GRANDE VISION
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 9.8 kg |
| EAN: | 5901592600423 |
| Balení: | 1ks |
| Barevné provedení (F): | nerez |
| Délka: | 860 mm |
| Materiál (F): | ocel |
| Šířka: | 90 mm |
| Váha: | 9,8 kg |
| Výrobce: | Uniflam |
| Výška: | 965 mm |
| Materiál: | ocel |
| Výrobce: | Uniflam |
| Barevné provedení: | nerez |
| Váha: | 9,8 kg |
| Délka: | 860 mm |
| Šířka: | 90 mm |
| Výška: | 965 mm |
| Balení: | 1ks |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
