Uhlák kulatý- lakovaný
Kód: EKO-012057.png?69639378)
15 let praxe
stovky pečlivě realizovaných krbů a kamen

Prodej & montáž
doprava a odborná montáž přímo u vás doma

Showroom v Opavě
krby a kamna si můžete prohlédnout osobně
Detailní popis produktu
Uhlák kulatý- lakovaný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Koše na dřevo |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| EAN: | 8594158756770 |
| Barevné varianty: | černá |
| Délka: | 24 cm |
| Materiál (F2): | Kov |
| Šířka: | 24 cm |
| Váha: | 1 kg |
| Výška: | 32 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
