Teplovzdušný výměník 180mm velký
Kód: HSF25-149.png?69639378)
15 let praxe
stovky pečlivě realizovaných krbů a kamen

Prodej & montáž
doprava a odborná montáž přímo u vás doma

Showroom v Opavě
krby a kamna si můžete prohlédnout osobně
Související produkty
Detailní popis produktu
Teplovzdušné výměníky slouží jako dodatečný zdroj teplého vzduchu určeného pro vytápění dalších prostor. Teplovzdušné výměníky mohou být taktéž zdrojem sálavého vytápění a to v případě, že se výměník obloží akumulačním materiálem.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Teplovzdušné výměníky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 15 kg |
| EAN: | 8594189436108 |
| Barevné provedení (F): | Černá |
| Délka: | 50 cm |
| Materiál kouřovodu: | 1,5 mm ocelový plech |
| Průměr kouřovodu (F): | 180 mm |
| Síla materiálu: | 1,5 mm |
| Tepelná odolnost: | 400 °C |
| Vnější průměr: | 350 mm |
| Výkon: | 4-5 kW |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
