Samořezné fosfátované vruty 4,8 x 90 mm - 25 ks
Kód: EKO-007007.png?69639378)
15 let praxe
stovky pečlivě realizovaných krbů a kamen

Prodej & montáž
doprava a odborná montáž přímo u vás doma

Showroom v Opavě
krby a kamna si můžete prohlédnout osobně
Související produkty
Detailní popis produktu
Samořezné fosfátované vruty 4,8 x 90 mm - 25 ks
Fosfátový samořezný vrut 90 mm je určen ke spojování tepelněizolačních desek v síle 50 mm.
Jaké jsou výhody vrutů?
- Optimalizovaná geometrie koncovky vrutu – výborná vrtací schopnost
- Není nutné předběžné vrtání
- Vyrobený z nízkouhlíkové ocele galvanicky fosfátované
- Trumpetová hlava se zářezem PH2
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vruty na tepelně izolační desky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 5906675013350 |
| Délka: | 90 mm |
| Počet kusů v balení: | 25 ks |
| Průměr: | 4,8 mm |
| Určeno pro sílu desky: | 50 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
