Romotop HEAT 4G 59.44.14(16)
Kód: H4T 14 H4T 16 Zvolte variantu.png?69639378)


Související produkty
Detailní popis produktu
Krbová vložka HEAT 4G 59.44.14(16) – rovná, s bočním otevíráním dvířek
Krbová vložka HEAT s bočním otevíráním dvířek vyniká jednoduchým tvarem a technicky propracovanou konstrukcí, která umožňuje široké využití v moderních i klasických interiérech. Dopřejte si příjemné teplo domova a atmosféru živého ohně, která se stane přirozeným centrem vašeho obytného prostoru.
Krbová vložka HEAT je navržena pro konvekční i akumulační provoz s využitím odvětrávacích mřížek. Robustní rám dveří je vyroben ze speciálního tuhého válcovaného profilu a designově potištěné sklo podtrhuje čistý, nadčasový vzhled.
Součástí výbavy je CPV – centrální přívod externího vzduchu, díky kterému je krbová vložka HEAT vhodná i pro nízkoenergetické a pasivní domy. Spalovací komora je vyložena odolným materiálem IGNITON, dostupným ve světle šedém nebo černém provedení. Výklopný litinový rošt s praktickým popelníkem usnadňuje obsluhu i údržbu.
Sekundární přívod vzduchu zajišťuje oplach skla, který omezuje usazování nečistot a zachovává čistý výhled na plameny. Regulace primárního i sekundárního přívodu vzduchu je ovládána jediným regulačním prvkem.
Pro zvýšení akumulace tepla lze ke krbové vložce HEAT dokoupit boční a horní akumulační sady MAMMOTH, které prodlouží sálání tepla až o 12 hodin. Inovativní systém vedení spalin DOUBLE SPIN přispívá k vyšší účinnosti a ekologičtějšímu provozu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krbové vložky bez výměníku |
|---|---|
| Externí přívod vzduchu (F): | Ano |
| Jmenovitý výkon (F): | 4,8 kW |
| Kouřovod (F): | 150 mm |
| Materiál (F): | ocelový plech |
| Modelová řada: | ROMOTOP HEAT |
| Prosklení (F): | rovné |
| Typ otvírání: | Do strany |
| Výška: | 944 mm |
| Šířka: | 669 mm |
| Hloubka: | 404 mm |
| Výška dvířek: | 407 mm |
| Šířka dvířek: | 554 mm |
| Hmotnost: | 117 kg |
| Regulovatelný výkon: | 2,4-6,2 kW |
| Průměr kouřovodu: | 150 mm |
| Průměr kouřového hrdla: | 150 mm |
| Průměr centr. přív. vzduchu (CPV): | 125 mm |
| Provozní tah: | 12 Pa |
| Účinnost: | 81,0 % |
| Průměrná spotřeba dřeva: | 1,4 kg/h |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
