Romotop DYNAMIC W 2g 66.50.01
Kód: DW2M 01.png?69639378)


Související produkty
Detailní popis produktu
Krbová vložka DYNAMIC W 2G 66.50.01
Krbová vložka DYNAMIC W 2G 66.50.01 s teplovodním výměníkem a dvojitým prosklením se stává plnohodnotným centrálním zdrojem tepla pro rodinné domy. Nabízí přidanou hodnotu v podobě efektivního vytápění obytných prostor a přípravy teplé vody prostřednictvím napojení na otopnou soustavu nebo akumulační nádrž.
Teplovodní krbové vložky DYNAMIC jsou vhodné i pro nízkoenergetické domy, a to díky dvojitému i trojitému prosklení. Rám dveří ze speciálního tuhého válcovaného profilu zajišťuje vysokou pevnost a dlouhou životnost. Srdcem vložky je patentovaná konstrukce teplovodního výměníku TRIPLE PASS, která zvyšuje účinnost vložky až o 10 %. Objem teplovodního výměníku činí 71 litrů, což umožňuje stabilní a rovnoměrný přenos tepla do topného systému.
Vložka je vybavena systémem CPV – centrální přívod externího vzduchu a je určena jak pro konvekční, tak i pro akumulační provoz. Spalovací komora je vyložena šamotovými tvarovkami, dno je podloženo izolačními deskami a osazeno výklopným litinovým roštem s popelníkem, který usnadňuje údržbu.
Efektivní spalování zajišťuje sekundární přívod vzduchu s oplachem skla, který omezuje usazování nečistot a udržuje dlouhodobě čistý pohled na oheň. Regulaci primárního a sekundárního přívodu vzduchu lze pohodlně ovládat jediným ovládacím prvkem.
Součástí výbavy je také příprava na dveřní spínač, zesílená izolace pláště výměníku a důraz na maximální bezpečnost provozu. Tu zajišťuje integrovaná vychlazovací smyčka, přičemž v balení naleznete také dochladovací ventil a odvzdušňovací ventil, které jsou nezbytné pro bezpečné zapojení do teplovodního systému.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krbové vložky |
|---|---|
| Externí přívod vzduchu (F): | Ano |
| Jmenovitý výkon do vody (F): | 8,2 kW |
| Kouřovod (F): | 180 mm |
| Materiál (F): | ocelový plech |
| Modelová řada: | ROMOTOP DYNAMIC |
| Prosklení (F): | rovné |
| Typ otvírání: | Do strany |
| Výška: | 1279 mm |
| Šířka: | 824 mm |
| Hloubka: | 494 mm |
| Výška dvířek: | 456 mm |
| Šířka dvířek: | 619 mm |
| Hmotnost: | 292 kg |
| Regulovatelný výkon: | 5,9-15,2 kW |
| Regulovatelný výkon teplovod. výměníku: | 4,1-10,7 kW |
| Průměr kouřovodu: | 180 mm |
| Průměr kouřového hrdla: | 180 mm |
| Průměr centr. přív. vzduchu (CPV): | 150 mm |
| Provozní tah: | 12 Pa |
| Účinnost: | 89,0 % |
| Průměrná spotřeba dřeva: | 3,1 kg/h |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
