Romotop ALEDO G kámen
Kód: ALEXE 20.png?69639378)


Související produkty
Detailní popis produktu
Krbová kamna ALEDO G v provedení s kamenným obkladem představují spojení moderního designu, přírodního materiálu a vysoké technické úrovně. Charakteristickým prvkem je potištěné sklo dvířek, které podtrhuje elegantní vzhled kamen a umožňuje nerušený pohled na plameny.
Přírodní kamenný obklad nejen zvýrazňuje luxusní charakter kamen, ale zároveň přispívá k příjemnému sálání tepla a jeho postupnému uvolňování do prostoru. Díky vyšší hmotnosti kamna nabízejí stabilní tepelný komfort i po dohoření paliva.
Hlavní výhody krbových kamen ALEDO G:
- Regulovatelný výkon 3,4–8,8 kW – vhodné i pro nízkoenergetické domy
- Vysoká účinnost 81 % pro úsporný a ekologický provoz
- Centrální přívod externího vzduchu (CPV) 125 mm
- Možnost horního i zadního odvodu spalin
- Systém oplachu skla pro dlouhodobě čistý výhled na oheň
O čisté a efektivní spalování se stará vysoce účinný spalovací systém s regulací primárního i sekundárního vzduchu pomocí jediného ovládacího prvku. Spalovací komora vyložená šamotovými tvarovkami zajišťuje dlouhou životnost a stabilní výkon.
Kamna dosahují průměrné spotřeby dřeva pouze 2,0 kg/h, což výrazně snižuje provozní náklady. Díky provoznímu tahu 12 Pa je zajištěn spolehlivý provoz a snadné roztápění.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krbová kamna Romotop |
|---|---|
| Barevné provedení (F): | černá/mastek |
| Externí přívod vzduchu (F): | Ano |
| Jmenovitý výkon (F): | 6,8 kW |
| Kouřovod (F): | 150 mm |
| Materiál (F): | ocelový plech, mastek |
| Napojení kouřovodu (F): | horní, zadní |
| Palivo (F): | dřevo, dřevěné brikety |
| Výška: | 915 mm |
| Šířka: | 740 mm |
| Hloubka: | 372 mm |
| Hmotnost: | 212 kg |
| Regulovatelný výkon: | 3,4-8,8 kW |
| Průměr kouřového hrdla: | 150 mm |
| Průměr centr. přív. vzduchu (CPV): | 125 mm |
| Výška osy zadního vývodu: | 787 mm |
| Provozní tah: | 12 Pa |
| Účinnost: | 81,0 % |
| Průměrná spotřeba dřeva: | 2,0 kg/h |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
