Přechodka 160/200mm/2mm - kamna/komín
Kód: HSF01-040.png?69639378)
15 let praxe
stovky pečlivě realizovaných krbů a kamen

Prodej & montáž
doprava a odborná montáž přímo u vás doma

Showroom v Opavě
krby a kamna si můžete prohlédnout osobně
Související produkty
Detailní popis produktu
Kouřovody 2mm jsou ocelové kouřovody pro tuhá paliva, určené k připojení krbových kamen, krbových vložek a jiných spotřebičů ke komínu.
Jsou vyrobené z černého plechu o tloušťce 2mm a jsou tedy velmi odolné. Ocelové kouřovody Bertrams nabízíme od průměru 120mm až do průměru 200m
Proč právě ocelové kouřovody 2mm?
- vysoká kvalita
- síla 2mm
- precizní zpracování
- dlouhá životnost
- kouřovody splňují všechny evropské normy
Z dlouholeté zkušenosti prodeje těchto kouřovodů je určitě DOPORUČUJEME!
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Přechodky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 1.2 kg |
| EAN: | 9005249016721 |
| Barevné provedení (F): | Černá |
| Délka překrytí: | 50 mm |
| Materiál kouřovodu: | 2 mm ocelový plech |
| Průměr kouřovodu (F): | 160/200 mm |
| Síla materiálu: | 2 mm |
| Tepelná odolnost: | 1000 °C |
| Vnější rozměr redukce: | 200 mm |
| Vnitřní rozměr redukce: | 160 mm |
BERTRAMS - Rakouskou kvalitu od roku 1876 Vám přináší HS Flamingo
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
