Přechodka (redukce) do komína s růžicí 180 mm/180 mm/1,5 mm
Kód: HSF25-339.png?69639378)
15 let praxe
stovky pečlivě realizovaných krbů a kamen

Prodej & montáž
doprava a odborná montáž přímo u vás doma

Showroom v Opavě
krby a kamna si můžete prohlédnout osobně
Související produkty
Detailní popis produktu
Kouřovody jsou vyráběny na nejmodernějších strojích v té nejvyšší kvalitě. Nástřik probíhá ve speciálních boxech, kde jsou používány speciální vypalovací barvy. Kouřovody jsou vyráběny v České republice.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Přechodky s růžicí |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 1.52 kg |
| EAN: | 8594158755896 |
| Barevné provedení (F): | Černá |
| Materiál kouřovodu: | 1,5 mm ocelový plech |
| Průměr kouřovodu (F): | 180 mm |
| Síla materiálu: | 1,5 mm |
| Tepelná odolnost: | 400 °C |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
