KVS Moravia Ofélie 9180 keramika černá lesk
Kód: VSP-9180.713KK.png?69639378)


Související produkty
Detailní popis produktu
Sporák na pevná paliva s troubou TYP 9180 Ofélie v provedení keramika černá lesklá je výrazný kachlový sporák, který skvěle vynikne jako dominantní prvek interiéru. Keramické kachle na bočních stěnách se při topení nahřívají a díky akumulační funkci předávají teplo do prostoru i po dohoření paliva.
Provedení doplňují dřevěné doplňky a odolný ocelový rám plotny s varnými plotnami. Topeniště s pevným roštem a šamotovým vyložením je uzpůsobeno pro polena do 340 mm (průměr do 160 mm). Prosklená dvířka topeniště umožňují kontrolu hoření.
Trouba má velmi dobré pečicí schopnosti, je vybavena mřížkou a hlubokým pekáčem a prosklená dvířka trouby s teploměrem usnadňují přesné pečení.
Sporák má ve standardu 2 vývody kouřových zplodin. Vývod kouřovodu je uprostřed, průměr kouřovodu 120 mm a instalace je možná jako napojení kouřovodu zadní nebo horní (z plotny). Díky centrálnímu vývodu se vyrábí pouze v jednom univerzálním provedení.
Klíčové parametry:
Výkon: 6–8 kW (JTV 6,5 kW)
Průměr kouřovodu: 120 mm
Vývod kouřovodu: uprostřed
Napojení kouřovodu: zadní / horní (z plotny)
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sporáky na tuhá paliva |
|---|---|
| Hmotnost: | 137 kg |
| Barevné provedení (F): | Černá |
| Jmenovitý výkon (F): | 6,5 kW |
| Kouřovod (F): | 120 mm |
| Napojení kouřovodu (F): | vrchní, zadní |
| Palivo (F): | dřevo, dřevěné brikety |
| Způsob vytápění (F): | teplovzdušný |
Video - instalace, provoz a údržba
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

