KVS Moravia Ofélie 9180 keramika bílá briliant
Kód: VSP-9180.113KK.png?69639378)


Související produkty
Detailní popis produktu
Sporák na pevná paliva s troubou TYP 9180 Ofélie v provedení keramika bílá briliant působí svěže a elegantně, přitom si zachovává rustikální charakter. Keramické kachle na bočních stěnách nejen oživují vzhled, ale také zajišťují akumulaci tepla a pozvolné sálání do prostoru.
Provedení doplňují dřevěné doplňky a praktický ocelový rám plotny s varnými plotnami. Prosklená dvířka topeniště umožňují kontrolu hoření, topeniště je určeno pro polena do 340 mm (průměr do 160 mm).
Trouba je vybavena mřížkou a hlubokým pekáčem, a díky proskleným dvířkům s teploměrem máte přehled o teplotě při pečení.
Centrální řešení odvodu spalin usnadňuje instalaci: vývod kouřovodu je uprostřed. Sporák má 2 vývody kouřových zplodin, průměr kouřovodu 120 mm a umožňuje napojení kouřovodu zadní nebo horní (z plotny).
Klíčové parametry:
Výkon: 6–8 kW (JTV 6,5 kW)
Průměr kouřovodu: 120 mm
Vývod kouřovodu: uprostřed
Napojení kouřovodu: zadní / horní (z plotny)
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sporáky na tuhá paliva |
|---|---|
| Hmotnost: | 137 kg |
| Barevné provedení (F): | bílá |
| Jmenovitý výkon (F): | 6,5 kW |
| Kouřovod (F): | 120 mm |
| Napojení kouřovodu (F): | vrchní, zadní |
| Palivo (F): | dřevo, dřevěné brikety |
| Způsob vytápění (F): | teplovzdušný |
Video - instalace, provoz a údržba
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

